text_header2
0 товаров
0грн

Як виправити помилку unarc.dll

Як виправити помилку unarc.dll
686
0
25.07.2019

Відбуватись це може як на Windows 10, так і в 8, в Windows 7 і навіть в Windows XP. Проблема зустрічається досить часто: помилка unarc.dll з'являється при спробі установки завантаженої з інтернету гри або після завантаження будь-якого архіву. В чужих пропозиціях про те, як вирішити проблему можна зіткнутися з тим, що лише в одному випадку з 10 вказується важливий варіант, який при цьому є виною 50% таких випадків. Спочатку потрібно розібрати все по порядку.


Є дві дії, які найчастіше допомагають. Їх потрібно виконати, перш ніж приступати до описаних способів виправлення помилки unarc.dll: відключити антивірус (включаючи захисник Windows) і фільтр SmartScreen, після чого спробувати установити гру або програму знову.


Пошук причини


Спробуйте перевстановити архіватор. Проблема з архіватором - одна з причин виникнення помилки. Якщо до цього використовувався WinRAR, то спробуйте скористатися іншим архіватором, наприклад, 7zip.


Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, намагаючись розпакувати або встановити гру з монтажником Inno Setup:


Помилка unarc.dll


Вікно з помилкою при установці гри

 • ISDone.dll Помилка під час розпакування: Архів пошкоджений!
 • Unarc.dll повернув код помилки: -7 (код помилки може бути інший)
 • ERROR: archive data corrupted (decompression fails)


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


Битий архів - це варіант, який найпростіше перевірити і припустити.


Здійснюємо перевірку наступним чином:

 • Потрібно завантажити з іншого джерела, якщо помилка unarc.dll повторилася, то:
 • Пробуємо розпакувати на іншому комп'ютері. Якщо все відбувається нормально, справа не в архіві


  Як ще можна виправити помилку


  Якщо не допомогло, то пробуємо варіант, про який знають багато, але він мало кому допомагає:


  1. Здійснюємо скачування окремої бібліотеки unarc.dll
  2. Кладемо в System32, в SysWOW64, а також в 64-розрядної системі також кладемо
  3. 3. Вводимо regsvr32 unarc.dll в командному рядку, натискаємо Enter і перезавантажуємо комп'ютер


  Пробуємо розпакувати файл або встановити гру.

  Зламався комп'ютер?

  Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

  Найчастіше це не вирішує проблему але, Ви можете спробувати перевстановити Windows, за умови, що на даному етапі ніщо не допомогло.


  У шляху до папки з unarc.dll потрібно здійснити перевірку наявності російських букв


  Переконайтеся що б в дорозі де лежить файл (САМЕ ДЕ ЛЕЖИТЬ АРХІВ, а не куди здійснюється розпакування) не було російських букв. Проблема може бути в папці в якій лежить архів з цією помилкою! Наприклад якщо архів в папці «Ігри» перейменуйте папку в «Games». На Win 8.1 x64 допомогло, добре що не потрібно було колупати системник.


  Що робити якщо помилка ISDone.dll або unarc.dll залишилася після всіх спроб позбутися від неї


  Проблеми з оперативною пам'яттю комп'ютера дуже частий випадок, через який виникає помилка. Якщо у Вас два і більше модулів пам'яті, Ви можете витягувати їх по черзі, включати комп'ютер, завантажувати архів і пробувати розпакувати. Також Ви можете скористатися діагностичними утилітами для тестування RAM. Вийшло - значить проблема в тому з модулів, який був витягнутий, а якщо знову виникла помилка unarc.dll - переходимо до наступної плати.

  686
  0
  25.07.2019
  Коментарі
  Залишити коментар