text_header2
0 товаров
0грн

Як відключити диспетчер задач в Windows 10, 8.1 и Windows 7

Як відключити диспетчер задач в Windows 10, 8.1 и Windows 7
290
0
04.05.2020

При необхідності ви можете використовувати різні методи відключення диспетчера завдань (заборона запуску) з тим, щоб користувач не міг його відкрити.


У цій інструкції - кілька простих способів відключити диспетчер завдань Windows 10, 8.1 і Windows 7 вбудованими засобами системи, хоча таку можливість пропонують і деякі сторонні безкоштовні програми.


Блокування в редакторі локальної групової політики


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


Заборона запуску диспетчера задач в редакторі локальної групової політики - один з найпростіших і швидких способів, однак, для нього потрібно, щоб на вашому комп'ютері була встановлена Професійна, Корпоративна або Максимальна версія Windows. Якщо це не так, скористайтеся далі описаними методами.


 1. Натисніть клавіші Win + R на клавіатурі, введіть gpedit.msc в вікно «Виконати» і натисніть Enter.
 2. У редакторі локальної групової політики перейдіть до розділу «Конфігурація користувача» - «Адміністративні шаблони» - «Система» - «Варіанти дій після натискання Ctrl+Alt+Del».


  редактор локальної групової політики


  1. У правій частині редактора двічі натисніть по пункту «Видалити диспетчер задач» і встановіть «Включено», після чого натисніть «Ок».


   редактор груповой політики


   Готово, після виконання цих кроків диспетчер завдань не буде запускатися, причому не тільки по клавішах Ctrl + Alt + Del, а й іншими способами.


   Наприклад, він стане неактивним в контекстному меню панелі задач і навіть запуск з використанням файлу C: Windows System32 Taskmgr.exe буде неможливим, а користувач буде отримувати повідомлення про те, що диспетчер задач відключений адміністратором.


   Відключення диспетчера задач за допомогою редактора реєстру


   Якщо у вашій системі відсутній редактор локальної групової політики, ви можете використовувати редактор реєстру, щоб відключити диспетчер задач:

   1. Натисніть клавіші Win + R на клавіатурі, введіть regedit і натисніть Enter.
   2. У редакторі реєстру перейдіть до розділу HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPolicies
   1. Якщо в ньому відсутній підрозділ з ім'ям System, створіть його, натиснувши правою кнопкою миші по «папці» Policies і вибравши потрібний пункт меню.
   2. Зайшовши в підрозділ System, натисніть правою кнопкою миші в порожній області правої панелі редактора реєстру і виберіть пункт «Створити параметр DWORD 32 Біта» (навітьдля x64 Windows), задайте DisableTaskMgr в якості імені параметра.
   3. Двічі натисніть по цьому параметру і вкажіть значення 1 для нього.


    Відключення диспетчера редактора реєстру


    Це всі необхідні кроки для того, щоб включити заборону на запуск.

    Зламався комп'ютер?

    Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

    Додаткова інформація


    Замість ручного редагування реєстру для блокування диспетчера задач, ви можете запустити командний рядок від імені адміністратора і ввести команду (після введення натиснути Enter):

    REG add HKCUSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesSystem /v DisableTaskMgr /t REG_DWORD /d 1 /f


    Вона автоматично створить потрібний розділ реєстру і додати параметр, який відповідає за відключення. При необхідності ви також можете створити REG-файл для додавання параметра DisableTaskMgr зі значенням 1 дореєстру.


    Якщо в майбутньому вам буде потрібно знову включити диспетчер задач, то мало або відключити опцію в редакторі локальної групової політики, або видалити параметр з реєстру, або змінити його значення на 0 (нуль).


    Також при бажанні ви можете використовувати сторонні утиліти для блокування диспетчера задач і інших системних елементів, наприклад, це вміє AskAdmin.

    290
    0
    04.05.2020
    Коментарі
    Залишити коментар