text_header2
0 товаров
0грн

Як відключити брандмауер Windows 10

Як відключити брандмауер Windows 10
2549
0
26.11.2019

У цій інструкції про те, як відключити брандмауер Windows 10 в параметрах безпеки системи, в панелі управління або за допомогою командного рядка, відключити службу Брандмауер Захисника Windows і повідомлення «Брандмауер і захист мережі», а також інформація, як не відключати його повністю, а лише додати в виключення брандмауера програму, в роботі якої він викликає проблеми.


Для довідки: брандмауер Windows - вбудований в ОС файрвол, перевіряючий вхідний і вихідний Інтернет-трафік і блокує або дозволяє його, в залежності від налаштувань. За замовчуванням, він забороняє небезпечні вхідні підключення і дозволяє всі вихідні підключення. Див. Також: Як відключити захисник Windows 10.


Відключення брандмауера Windows 10 в параметрах безпеки Windows 10


Ймовірно, найпростіший для початківця користувача спосіб відключити брандмауер Windows 10 - використовувати відповідні параметри в Центрі безпеки Windows 10:


 1. Відкрийте параметри «Безпека Windows» подвійним натисканням по значку зі щитом в області повідомлень або через Пуск - Параметри - Безпека Windows.

 2. Натисніть по пункту «Брандмауер і безпеку мережі», а потім виберіть профіль мережі, брандмауер для якого потрібно відключити: зазвичай досить відключити тільки для активного профілю, але при бажанні можете повторити це для всіх пунктів.


  Брандмауер і безпеку мережі

 1. Помістіть перемикач в положення Виключено для відключення брандмауера для цього профілю мережі.


  Мережа домена

На цьому брандмауер буде відключений, а також ви побачите повідомлення з пропозицією знову його включити, про те, як прибрати це повідомлення - далі в інструкції.


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


Також, незважаючи на відключення брандмауера, відповідна йому служба Windows 10 продовжить працювати. Про її відключення також можна прочитати у відповідному розділі інструкції.


Як повністю відключити брандмауер за допомогою командного рядка


Якщо ви знаєте, як запустити командний рядок від імені адміністратора, цей спосіб відключення брандмауера Windows 10 буде навіть простіше і швидше:


 1. Запустіть командний рядок від імені адміністратора - для цього ви можете використовувати пошук в панелі завдань, а потім натиснути правою кнопкою миші по знайденому результату і вибрати пункт запуску від адміністратора.

 2. Введіть команду netsh advfirewall set allprofiles state off

 1. Натисніть Enter.


В результаті в командному рядку ви побачите лаконічне «Ок», а в центрі повідомлень - повідомлення про те, що «Брандмауер Windows відключений» з пропозицією знову включити його. Якщо вам буде потрібно знову включити його, використовуйте тим же чином команду netsh advfirewall set allprofiles state on


Командний рядок


Відключення брандмауера в панелі управління Windows 10


Ще один метод - використовувати панель управління: відкрийте її (для цього можна використовувати пошук в панелі завдань), включіть в пункті «Вид» (справа вгорі) значки (якщо зараз там у вас «Категорії») і відкрийте пункт «Брандмауер Захисника Windows».


Брандмауер Windows


У списку ліворуч виберіть пункт «Включення і відключення брандмауера», а в наступному вікні ви зможете відключити брандмауер Windows 10 окремо для громадського і приватного профілю мереж. Застосуйте зроблені настройки.

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури


Відключення в моніторі брандмауера Захисника Windows в режимі підвищеної безпеки


Якщо в пошуку на панелі завдань ви почнете вводити «монітор брандмауера», ви зможете відкрити окрему панель управління його параметрами, яка надає, крім іншого, і можливість відключення:


 1. Натисніть по пункту «Властивості брандмауера Захисника Windows».


  Властивості Брандмауера

 1. На вкладках Загальний профіль, Приватний профіль і Профіль домену в верхньому полі встановіть «Відключити» і застосуєте настройки.


  Властивості браундмауера

Так само, як і в попередніх випадках, вбудований фаєрвол Windows 10 буде відключений.


Як відключити службу Брандмауер Захисника Windows 10


Навіть після відключення брандмауера Windows 10 описаними вище способами, відповідна йому служба продовжить працювати, причому відключити її в services.msc не вийде.


Проте, відключення можливе:


 1. Натисніть клавіші Win + R на клавіатурі, введіть regedit і натисніть Enter.

 2. У редакторі реєстру перейдіть до розділу HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesmpssvc

 1. Двічі натисніть по параметру з ім'ям Start в панелі праворуч і задайте значення 4 для нього.


  Зміна параметра

 1. Застосуйте налаштування і перезавантажте комп'ютер. В результаті служба буде відключена.


Як прибрати повідомлення про те, що брандмауер відключений


Після того, як ви вимкните брандмауер, Центр безпеки захисника Windows 10 почне показувати повідомлення про те, що він відключений з пропозицією знову його включити.


Повідомлення про відключення брандмауера

Щоб прибрати таке повідомлення, в редакторі реєстру в розділі HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows Defender Security CenterNotifications створіть параметр DWORD з ім'ям DisableNotifications і значенням 1.


Як додати програму в виключення брандмауера Windows 10


Якщо ви не хочете повністю вимикати вбудований файрвол, а потрібно лише надати повний доступ до підключень будь-якій програмі, то зробити це ви можете шляхом додавання її в виключення брандмауера. Зробити це можна двома шляхами (другий спосіб дозволяє також додати окремий порт в виключення брандмауера).


Перший спосіб:

 1. В панелі управління, в пункті «Брандмауер Захисника Windows» зліва виберіть пункт «Дозвіл взаємодії з додатком або компонентом в брандмауері Windows».

 2. Натисніть кнопку «Змінити параметри» (потрібні права адміністратора), а потім внизу натисніть «Дозволити іншу програму».

 3. Вкажіть шлях до програми для додавання в виключення. Після цього також можна вказати, які типи мереж це стосується за допомогою відповідної кнопки. Натисніть «Додати», а потім — Ok. 


  Добавити іншу програму

Другий спосіб додавання виключення в брандмауер трохи складніше (але зате дозволяє додати в виключення не тільки програму, а й порт):


 1. В пункті «Брандмауер Windows» панелі управління виберіть зліва «Додаткові параметри».

 2. У вікні, розширених налаштувань брандмауера виберіть «Вихідні підключення», а потім, в меню праворуч - створити правило.

 3. За допомогою майстра створіть правило для вашої програми (або порту), що дозволяє їй підключення. 


  Майстер створення правил

 1. Аналогічним чином створіть правило для цієї ж програми для вхідних підключень.


На цьому все. До речі, якщо щось піде не так, ви завжди можете скинути брандмауер Windows 10 до налаштувань за замовчуванням за допомогою пункту меню «Відновити значення за замовчуванням» у вікні його параметрів.

 

2549
0
26.11.2019
Коментарі
Залишити коментар