text_header2
0 товаров
0грн

Як увімкнути переклад сторінки в Google Chrome

Як увімкнути переклад сторінки в Google Chrome
15710
0
16.03.2021

За замовчуванням, браузер Google Chrome пропонує перекласти сторінки на мові, відмінній від мови системи. Наприклад, при відкритті сторінки англійською мовою буде запропоновано переведення на російську. Однак, якщо ви або хтось інший самовпевнено натиснули «Ніколи не перекладати англійську» (або іншу мову), в майбутньому така пропозиція з'являтися не буде.


Як вмикати та вимикати автоматичний переклад сторінок сайтів для всіх незнайомих мов


Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури


У Google Chrome є опція, що вмикає і вимикає пропозицію автоматичного перекладу для всіх сторінок на мовах, відмінних від мови, вибраної в браузері (крім тих, для яких раніше переклад був відключений, про них поговоримо у другому розділі інструкції)


Натисніть на кнопку меню Google Chrome і відкрийте пункт «Налаштування».
Прокрутіть сторінку вниз і натисніть по пункту «Додаткові» (в Chrome на Android і iOS відкрийте пункт «Мови»)


У Windows і Mac OS в розділі «Мови» натисніть за пунктом «Мова».


Увімкніть пункт «Пропонувати переклад сторінок, якщо їх мова відрізняється від мови у веб-переглядачі».Після цих дій при відкритті в браузері сторінок іноземною мовою буде пропонуватися їх переклад.


Також ви можете натиснути на іконку Google Translate в адресному рядку для перекладу на українську (або іншу мову за замовчуванням) або натиснути «Параметри» в пропозиції про переклад і вибрати пункт «Завжди перекладати», щоб переклад сторінок проводився автоматично.


Включення перекладу сторінок для мов, для яких він раніше був відключений


Після кроків, описаних в першій частині для деяких мов пропозиція про переклад може не з'являтися, наприклад, якщо раніше ви встановили позначку «Ніколи не перекладати англійську».


Для того, щоб змінити це і знову включити пропозицію перекладу, виконайте наступні кроки:


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


Зайдіть в розділ «Мови» - «Мова» в Google Chrome.
Якщо нас цікавить мова присутня в списку, натисніть на кнопку налаштувань праворуч від нього і відзначте пункт «Пропонувати перклад сторінок цією мовою».


 

Якщо мова відсутня, додайте її (використовуйте кнопку «Додати мови»), а потім виконайте дії з кроку 2.Після цього пропозиція про переклад буде з'являтися і для цієї мови.
Також, як і в попередньому випадку, ви можете включити автоматичний переклад сторінок, використовуючи відповідний пункт в меню кнопки «Налаштування».

 

15710
0
16.03.2021
Коментарі
Залишити коментар