text_header2
0 товаров
0грн

Як увійти в iCloud з комп'ютера

Як увійти в iCloud з комп'ютера
1320
0
28.11.2019

Якщо вам потрібно увійти в iCloud з комп'ютера або ноутбука з Windows 10 - 7 або іншою операційною системою, ви можете зробити це кількома способами: онлайн або за допомогою програми iCloud, доступного як на офіційному сайті Apple, так і в магазині додатків Windows 10. Обидва методи зайти в iCloud будуть описані далі в інструкції.


Для чого це може знадобитися? Наприклад, для того, щоб скопіювати фотографії з iCloud на комп'ютер Windows, мати можливість додавати замітки, нагадування і події календаря з комп'ютера, а в деяких випадках - для того щоб знайти втрачений або вкрадений iPhone. Якщо вам потрібно налаштувати пошту iCloud на комп'ютері, про це окремий матеріал: Пошта iCloud на Android і комп'ютері. Також може бути корисним: Резервна копія iPhone в iCloud.


Вхід на icloud.com


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


Найпростіший спосіб, що не вимагає установки яких-небудь додаткових програм на комп'ютері (якщо не брати до уваги браузера) і працює не тільки на ПК і ноутбуках з Windows, але і в Linux, MacOS, так і на інших операційних системах, по суті, цим способом можна увійти в iCloud не тільки з комп'ютера, але і з сучасного телевізора.


Просто зайдіть на офіційний сайт icloud.com, введіть дані свого Apple ID і ви ввійдете в iCloud з можливістю доступу до всіх ваших даних, що зберігаються в обліковому записі, включаючи доступ до пошти iCloud в веб-інтерфейсі.


Вам будуть доступні фотографії, вміст iCloud Drive, замітки, календар і нагадування, а також до настройки Apple ID і можливість знайти свій iPhone (пошук iPad і Mac здійснюється в цьому ж пункті) за допомогою відповідної функції. Ви навіть зможете працювати зі своїми документами Pages, Numbers і KeyNote, що зберігаються в iCloud, онлайн.


вміст iCloud Drive


Як бачите, вхід в iCloud не представляє будь-яких складнощів і можливий практично з будь-якого пристрою з сучасним браузером.


сховище iCloud Drive


Однак, в деяких випадках (наприклад, якщо ви хочете автоматично завантажувати фото з iCloud на комп'ютер, мати простий доступ до iCloud Drive), може стати в нагоді і наступний спосіб - офіційна утиліта Apple для використання iCloud в Windows.

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури


Додаток iCloud для Windows


На офіційному сайті Apple ви можете безкоштовно завантажити програму iCloud для Windows, а в разі використання Windows 10 - використовувати додаток iCloud з Microsoft Store, що дозволяє використовувати iCloud на комп'ютері або ноутбуці в Windows 10, 8 і Windows 7.

Після установки програми, посилання на яку далі в інструкції (і подальшої перезавантаження комп'ютера) увійдіть за вашим Apple ID і виконайте початкові настройки при необхідності. Якщо для облікового запису включена двухфакторная аутентифікація, то на вашому iPhone, iPad або Mac відобразиться код, який потрібно буде ввести в вікно після введення пароля.


Додаток iCloud для Windows


Застосувавши настройки, і провівши якийсь час в очікуванні (дані синхронізуються), ви зможете завантажувати свої фото і бачити в провіднику вміст iCloud Drive, а також додавати фотографії та інші файли в iCloud з комп'ютера і зберігати їх звідти до себе. При наявності Microsoft Outlook на комп'ютері, він також може бути синхронізований з iCloud для використання пошти, завдань, контактів і календарів.


Налаштування iCloud для Windows


По суті, це майже всі функції, які надає iCloud для комп'ютера, якщо не брати до уваги можливості отримання інформації про місце в сховище і докладної статистики про те, чим саме він займається. Папка iCloud Drive інтегрується в Провідник Windows, як і будь-які інші хмарні сховища:


Папка iCloud Drive


А папку з фотографіями iCloud ви можете знайти в системній папці Зображення. Причому, при настройках за умовчанням, всі новостворювані фотографії будуть автоматично закачуватимуться на комп'ютер в відповідну папку. Старі фотографії можна завантажити вручну:


Завантаження фото і відео


Деякі основні дії (такі як завантаження фото з попереднього пункту) iCloud доступні в меню, що відкривається при клацанні на відповідному значку в області повідомлень:


Основні дії iCloud


Додатково, на сайті Apple ви можете прочитати про те, як використовувати пошту та календарі з iCloud в Outlook або зберегти всі дані з iCloud на комп'ютер:


  • iCloud для Windows і Outlook https://support.apple.com/ru-ru/HT204571

  • Збереження даних з iCloudhttps://support.apple.com/ru-ru/HT204055


Завантажити iCloud для комп'ютера можна або з магазину Windows 10, якщо у вас ця версія ОС, або, для попередніх версій системи на офіційному сайті: https://support.apple.com/ru-ru/HT204283


Деякі примітки:

  • Якщо iCloud не встановлюється і видає повідомлення про Media Feature Pack, рішення тут: Як виправити помилку Ваш комп'ютер не підтримує деякі мультимедійні функції при установці iCloud.

  • Якщо ви вийдете з iCloud в Windows, це автоматично видалить всі завантажені раніше дані зі сховища.


Вихід із iCloud

1320
0
28.11.2019
Коментарі
Залишити коментар