text_header2
0 товаров
0грн

Як полагодити помилку BOOTMGR is missing

Як полагодити помилку BOOTMGR is missing
233
0
27.06.2019

Проблема, що виникає при завантаженні Windows 7 (швидше за все, Windows 8 також не захищена від цього) - повідомлення BOOTMGR is missing. Press Ctrl + Alt + Del to restart. Помилка може виникнути через неправильне вимикання комп'ютера, неграмотного втручання в таблицю розділів жорсткого диска, а також діяльністю вірусів. У цій статті ви научет виправляти помилку самостійно. Схожа помилка: BOOTMGR is compressed (рішення).


Використання середовища відновлення Windows


Описуваний тут спосіб, на мій погляд, є найбільш простим. Так само це є офіційним рішенням від Microsoft, що вимагає наявності дистрибутива з операційною системою Windows 7. У разі, якщо у Ви не маєте такого, а також не маєте можливості записати образ, можете перейти до наступного способу.


Використання середовища відновлення Windows


Запуск командного рядка в середовищі відновлення Windows


Щоб виправити помилку BOOTMGR is missing, потрібно завантажитися з носія, на якому є дистрибутив Windows 7 або Windows 8. Ключ Windows для використання середовища відновлення також не знадобиться. Причому необов'язково, щоб система на самому комп'ютері була встановлена саме з цього компакт диска або флешки.


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


Далі виконайте наступні дії:


 1. На екрані запиту мови виберіть найбільш підходящий мову
 2. На наступному екрані внизу зліва виберіть пункт «Відновлення системи»
 3. У відповідь на запит, виберіть потрібну операційну систему яку потрібно відновити, а потім натисніть кнопку «Далі»
 4. У наступному вікні виберіть «Командний рядок», виправлення помилки BOOTMGR is missing відбуватиметься за допомогою командного рядка
 5. Введіть наступні команди: bootrec.exe / FixMbr і bootrec.exe / FixBoot, натиснувши Enter після кожної з них.
 6. Перезавантажте комп'ютер, на цей раз з жорсткого диска.


  Якщо зазначені вище дії не привели до результату і помилка продовжує себе проявляти, то можна спробувати таку команду, яку аналогічним чином слід запустити в середовищі відновлення Windows:

   

  bcdboot.exe c:windows

   

  де c: windows - шлях до папки з операційною системою. Ця команда проведе відновлення завантаження Windows на комп'ютері.


  команда проведе відновлення завантаження Windows


  Використання bcdboot для виправлення bootmgr is missing


  Як усунути помилки BOOTMGR is missing без диска з Windows


  Завантажувальний диск або флешка все-таки будуть потрібні. Але не в поєднанні з операційною системою Windows 7, а зі спеціальним диском Live CD, таким як Hiren's Boot CD, RBCD і ін. Образи цих дисків доступні на більшості торрентів і включають в себе набір утиліт які, дозволять виправити цю помилку, що виникає при завантаженні Windows.

  Зламався комп'ютер?

  Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

  Які програми з диска відновлення можуть бути використані виправлення помилки BOOTMGR is missing:

  • Bootice
  • MbrFix
  • Acronis Disk Director
  • Ultimate MBRGui
  • Acronis Recovery Expert


  Найбільш є утиліта MbrFix. Для того, щоб відновити завантаження Windows з її допомогою (за умови, що це Windows 7, і встановлена вона на єдиний розділ на єдиному жорсткому диску), досить ввести команду:

   

  MbrFix.exe /drive 0 fixmbr /win7


  Після чого потрібно провести підтвердження внесення змін до завантажувальний розділ Windows. Ви отримаєте повний список можливих дій за допомогою цієї утиліти, при запуску MbrFix.exe без параметрів.


  Подібних утиліт є достатня кількість, однак не рекомендується користуватися ними навичками. Їх використання вимагає спеціальних знань і в деяких випадках може привести до втрати даних і необхідності переустановлення операційної системи. Якщо Ви не впевнені в своїх знаннях і перший спосіб Вам не допоміг, то краще потрібно викликати фахівця з ремонту комп'ютерів.

  233
  0
  27.06.2019
  Коментарі
  Залишити коментар