text_header2
0 товаров
0грн

Як полагодити помилку BOOTMGR is missing

Як полагодити помилку BOOTMGR is missing
405
0
27.06.2019

Проблема, що виникає при завантаженні Windows 7 (швидше за все, Windows 8 також не захищена від цього) - повідомлення BOOTMGR is missing. Press Ctrl + Alt + Del to restart. Помилка може виникнути через неправильне вимикання комп'ютера, неграмотного втручання в таблицю розділів жорсткого диска, а також діяльністю вірусів. У цій статті ви навчетеся виправляти помилку самостійно. 


Якщо проблема вас лякає, то завжди можна звернутися до нашого системного адміністратора, який зможе приїхати до вас та владнати все що треба.


Використання засобів відновлення Windows


Описуваний тут спосіб, на мій погляд, є найбільш простим. Так само це є офіційним рішенням від Microsoft, що вимагає наявності дистрибутива з операційною системою Windows 7. У разі, якщо у Ви не маєте такого, а також не маєте можливості записати образ, можете перейти до наступного способу.


Використання середовища відновлення Windows


Запуск командного рядка в середовищі відновлення Windows


Часто для виправлення проблем з комп'ютерами або серверами потрібні спеціальні інструменти та ліцензійне програмне забезпечення. Наші клієнти, які співпрацюють з нами по ІТ-аутсорсингу, не турбуються і відразу зв'язуються із закріпленим системним адміністратором, який професійно усуває будь-яку проблему в ІТ.


Щоб виправити помилку BOOTMGR is missing, потрібно завантажитися з носія, на якому є дистрибутив Windows 7 або Windows 8. Ключ Windows для використання середовища відновлення також не знадобиться. Причому необов'язково, щоб система на самому комп'ютері була встановлена саме з цього компакт диска або флешки.


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


Далі виконайте наступні дії:


 1. На екрані запиту мови виберіть найбільш підходящий мову
 2. На наступному екрані внизу зліва виберіть пункт «Відновлення системи»
 3. У відповідь на запит, виберіть потрібну операційну систему яку потрібно відновити, а потім натисніть кнопку «Далі»
 4. У наступному вікні виберіть «Командний рядок», виправлення помилки BOOTMGR is missing відбуватиметься за допомогою командного рядка
 5. Введіть наступні команди: bootrec.exe / FixMbr і bootrec.exe / FixBoot, натиснувши Enter після кожної з них.
 6. Перезавантажте комп'ютер, на цей раз з жорсткого диска.


  Якщо зазначені вище дії не привели до результату і помилка продовжує себе проявляти, то можна спробувати таку команду, яку аналогічним чином слід запустити в середовищі відновлення Windows:

   

  bcdboot.exe c:windows

   

  де c: windows - шлях до папки з операційною системою. Ця команда проведе відновлення завантаження Windows на комп'ютері.


  команда проведе відновлення завантаження Windows


  Використання bcdboot для виправлення bootmgr is missing


  Як усунути помилки BOOTMGR is missing без диска з Windows


  Завантажувальний диск або флешка все-таки будуть потрібні. Але не в поєднанні з операційною системою Windows 7, а зі спеціальним диском Live CD, таким як Hiren's Boot CD, RBCD і ін. Образи цих дисків доступні на більшості торрентів і включають в себе набір утиліт які, дозволять виправити цю помилку, що виникає при завантаженні Windows.

  Зламався комп'ютер?

  Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

  Які програми з диска відновлення можуть бути використані виправлення помилки BOOTMGR is missing:

  • Bootice
  • MbrFix
  • Acronis Disk Director
  • Ultimate MBRGui
  • Acronis Recovery Expert


  Найбільш є утиліта MbrFix. Для того, щоб відновити завантаження Windows з її допомогою (за умови, що це Windows 7, і встановлена вона на єдиний розділ на єдиному жорсткому диску), досить ввести команду:

   

  MbrFix.exe /drive 0 fixmbr /win7


  Після чого потрібно провести підтвердження внесення змін до завантажувальний розділ Windows. Ви отримаєте повний список можливих дій за допомогою цієї утиліти, при запуску MbrFix.exe без параметрів.


  Подібних утиліт є достатня кількість, однак не рекомендується користуватися ними навичками. Їх використання вимагає спеціальних знань і в деяких випадках може привести до втрати даних і необхідності переустановлення операційної системи. Якщо Ви не впевнені в своїх знаннях і перший спосіб Вам не допоміг, то краще потрібно викликати фахівця з ремонту комп'ютерів.

  405
  0
  27.06.2019
  Коментарі
  Залишити коментар