text_header2
0 товаров
0грн

Як дізнатися швидкість інтернету

Як дізнатися швидкість інтернету
499
0
03.02.2021

Існує цілий ряд онлайн сервісів, призначених для перевірки швидкості доступу в інтернет, і в цій статті мова піде про деякі з них. Крім цього, швидкість інтернету можна приблизно визначити і без цих сервісів, а наприклад, за допомогою торрент-клієнта.


Варто відзначити, що як правило, швидкість Інтернету буває трохи нижче тієї, що заявлена провайдером і тому є цілий ряд причин.


Якщо при перевірці швидкості Інтернету ви підключені по Wi-Fi, то швидкість обміну трафіком з роутером може стати обмежувачем: багато недорогих роутерів при з'єднаннях L2TP, PPPoE не "видають" по Wi-Fi більш як 50 Мбіт в секунду. Також, перш ніж дізнатися швидкість Інтернету, переконайтеся, що у вас (або на інших пристроях, в тому числі ТВ або консолях) не запущено торрент-клієнт або щось ще, що активно використовує трафік.


<divclass="vollpromrow">

    <divclass="vollpromrow-ico"><imgsrc="/images/uslugi/computer.gif"alt=""/>div>

    <divclass="vollpromrow-text">

        <pclass="vollpromrow-title">Зламавсякомп'ютер?p>

        <p>Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктуриp>

    div>

    <divclass="vollpromrow-button"><buttonvalue="Сторінка: Разовий виїзд системного адміністратора. Зламався комп'ютер?"id="myBtn"class="header-btn myBtn vigoda default-btn default-btn_color question"data-modal="myModal1">Відправити заявку button>div>

div>

ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше

Перевірка вхідної та вихідної швидкості на speedtest.net


Мабуть, один з найпопулярніших способів для перевірки швидкості з'єднання - сервіс speedtest.net. При заході на цей сайт, на сторінці ви побачите просте вікно з кнопкою «Почати перевірку» або «Begin test» (або Go, останнім часом працює кілька версій оформлення даного сервісу).При натисканні цієї кнопки, ви зможете спостерігати процес аналізу швидкості відправки і завантаження даних (Варто зазначити, що провайдери, вказуючи швидкість за тарифом, як правило, мають на увазі швидкість саме завантаження даних з інтернету або Download speed - тобто ту швидкість, за якої можна завантажити що-небудь з інтернету. Швидкість відправки може відрізнятися в меншу сторону і в більшості випадків це не страшно).Крім цього, перш ніж приступати безпосередньо до перевірки швидкості на speedtest.net, ви можете вибрати сервер (пункт Change Server), який буде використовуватися - як правило, якщо обраний сервер, який знаходиться ближче до вас або обслуговується тим же провайдером, що і у вас, в результаті виходить більш висока швидкість, іноді навіть вище заявленої, що не є зовсім коректним (може бути, що доступ до сервера здійснюється в рамках локальної мережі провайдера, а тому результат виходить вище: спробуйте вибрати інший сервер, можна в іншому регіоні, щоб отримати більш реальні дані).


У магазині додатків Windows 10 присутній також додаток Speedtest для перевірки швидкості Інтернету, тобто замість використання онлайн-сервісу можна використовувати його (в ньому, крім іншого, ведеться історія ваших перевірок).

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Сервіси 2ip.ru


На сайті 2ip.ru ви зможете знайти безліч різних сервісів, так чи інакше пов'язаних з інтернетом. У тому числі і можливість дізнатися його швидкість. Для цього на головній сторінці сайту на вкладці «Тести» виберіть «Швидкість інтернет з'єднання», вкажіть одиниці виміру - за замовчуванням стоять Кбіт / сек, але, в більшості випадків, зручніше використовувати значення Мбіт / сек, тому що саме в мегабітах в секунду вказують швидкість інтернет-провайдери. Натискаємо «тестувати» і чекаємо результатів.Перевірка швидкості за допомогою торрента


Ще один спосіб більш-менш достовірно дізнатися, яка максимальна можлива швидкість скачування файлів з інтернету - скористатися торрентом.


Щоб дізнатися швидкість скачування, знайдіть на торрент трекер будь-який файл, який має значну кількість роздавань (1000 і більше - найкраще) і не дуже велика кількість пірів (викачувань). Поставте його на завантаження. При цьому не забудьте відключити завантаження всіх інших файлів в вашому торрент-клієнті. Чекайте, поки швидкість не підніметься до свого максимального порога, що відбудеться не відразу, а через 2-5 хвилин. Це і є приблизна швидкість, з якою ви можете завантажити що-небудь з інтернету. Зазвичай вона виявляється близькою до швидкості, що заявлена провайдером.Тут важливо відзначити: в торрент-клієнтів швидкість відображається в кілобайтах і мегабайтах в секунду, а не в мегабітах і кілобітах. Тобто якщо торрент-клієнт показує 1 МБ / сек, то швидкість завантаження в мегабітах становить 8 Мбіт/сек.


Існує також безліч інших сервісів для перевірки швидкості інтернет з'єднання (наприклад, fast.com), але, сподіваємося, більшості користувачів цілком буде достатньо тих, що перераховані в цій статті.

499
0
03.02.2021
Коментарі
Залишити коментар