text_header2
0 товаров
0грн

Встановлення DirectPlay для Windows 10 і Windows 11

Встановлення DirectPlay для Windows 10 і Windows 11
1634
0
26.11.2021

Захотіли запустити стару гру, а вона відмовила вам і видала сповіщення, що для її роботи необхідно встановити DirectPlay?! Зараз розповімо, що це таке, де скачати ці компоненти в Інтернеті, адже підхід до встановлення цього відсутнього компонента не зовсім стандартний.


Microsoft DirectPlay - мережевий програмний інтерфейс (API), що використовувався DirectX для запуску ігор. Однак, сучасним іграм ця бібліотека здебільшого не потрібна, тому її може не бути на вашому ПК в Windows 10-11. Не поспішайте нічого завантажувати, тим більш зі сторонніх ресурсів, адже якщо у вас встановлена ​​остання версія DirectX, то DirectPlay можливо просто не ввімкнено.


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


Перед тим як увімкнути DirectPlay, ви повинні встановити DirectX, якщо він у вас не встановлений. Далі скачати DirectPlay для Windows 10 з офіційного сайту Microsoft.


Установка DirectPlay в нових системах


Компоненти Microsoft DirectPlay затребувані для старих ігор, але в нових ОС, таких як Windows 10 або Windows 11 за замовчуванням відключені, хоча здебільшого присутні і готові до увімкнення - тобто завантажувати DirectPlay, як правило, не потрібно. Щоб встановити DirectPlay, виконайте наступні прості кроки:


  1. Відкрийте панель управління і перейдіть в розділ «Програми та засоби» (щоб він відображався, справа вгорі в поле «Перегляд» встановіть «Значки»). Щоб відкрити панель інструментів можна використовувати пошук в панелі завдань Windows 10 і 11. Другий спосіб швидко відкрити «Програми та засоби» - натиснути клавіші Win + R, ввести appwiz.cpl і натиснути Enter.
  2. У вікні зі списком програм, зліва натисніть по пункту «Включення або відключення компонентів Windows».
  1. У списку доступних компонентів знайдіть розділ «Компоненти колишніх версій» (Legacy Components), а потім відзначте «DirectPlay» і натисніть «Ок».
В результаті DirectPlay буде встановлений на вашому комп'ютері або ноутбуці: зазвичай перезавантаження не потрібне, але, якщо гра продовжує повідомляти про відсутність необхідних компонентів, спробуйте виконати перезавантаження.


Додатковий спосіб швидкого встановлення DirectPlay:  • Запустіть командний рядок від імені адміністратора
  • Введіть команду

dism / online / Enable-Feature / FeatureName: DirectPlay / All

  • Натисніть Enter
1634
0
26.11.2021
Коментарі
Залишити коментар