text_header2
0 товаров
0грн

Віддалене управління комп'ютером NoMachine

Віддалене управління комп'ютером NoMachine
347
0
21.11.2019

NX NoMachine - ще один безкоштовний віддалений робочий стіл на російській мові, доступний для Windows, Mac OS, Linux (в тому числі і на ARM), iPhone / iPad і Android, який, можливо, для когось із користувачів здасться оптимальним рішенням.


У цьому огляді про використання NoMachine для віддаленого управління комп'ютером, можливості програми і додаткова інформація, яка може виявитися корисною в контексті даної теми.


Підключення до віддаленого робочого столу NoMachine


Перш ніж почати, враховуйте, що підключення в NoMachine за замовчуванням виконується по імені облікового запису та паролю на віддаленому комп'ютері. Якщо пароль облікового запису на комп'ютері, до якого ви підключаєтеся відсутня, то підключитися не вийде.


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


Після завантаження та установки NoMachine на пристрій, з якого буде виконуватися підключення і на пристрій, до якого потрібно підключитися (після установки обов'язкове перезавантаження), кроки по підключенню будуть наступними (приклад для Windows 10 і попередніх версій):

 1. Запустіть NoMachine на комп'ютері або мобільному пристрої, з якого потрібно з'єднатися. При запуску буде відображатися довідкова інформація, а також відомості про IP-адресу у внутрішній і зовнішній мережі, за яким можна підключитися до цього пристрою.


  Запуск NoMachine

 2. Якщо комп'ютер, до якого ви підключаєтеся знаходиться в тій же локальній мережі (наприклад, підключений до того ж роутера), він автоматично буде виявлений і відобразиться в списку доступних для підключення пристроїв.


  Останнє підключення до локальної мережі

 3. Якщо комп'ютер, до якого підключаємося знаходиться не в цій локальній мережі, то буде потрібно натиснути «Новий» і задати параметри підключення. Основне - це IP адреса. Враховуйте, якщо цільове пристрій знаходиться «за роутером», може знадобитися прокинути порт 29964, який використовується при підключенні з Інтернету до стандартних.
 4. Двічі натисніть по комп'ютеру, до якого слід підключитися, а потім введіть ім'я користувача та пароль віддаленого комп'ютера. Натисніть «Ок».


  Вхід до віддаленого компютера

 5. Ознайомтеся з підказками (можуть стати в нагоді в перший час, рекомендую не включати параметр «Не показувати це повідомлення знову») і, при необхідності, налаштуйте параметры экрана при подключении.


  Підсказки

 6. Розпочнеться трансляція віддаленого робочого столу з можливістю керувати віддаленим комп'ютером.


  трансляція віддаленого робочого столу

 7. Під час роботи з видаленою системою ви можете викликати меню, натиснувши в правому верхньому куті екрану. З цікавого: настройка управління, перегляд гарячих клавіш, параметри дисплея і аудіо, запис екрану, а також підключення віддалених пристроїв (ви можете підключити віддалений диск або флешку до поточного комп'ютера або локальне сховище до віддаленого комп'ютера. Аналогічно - з принтерамиі іншими пристроями).


  Nomachine - VM-remontka

 8. Передача файлів між віддаленим і локальним комп'ютером можлива в обох напрямках і без підключення дисків: простим перетягуванням файлів.
Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

 1. Також зручно користуватися контекстним меню значка NoMachine в області сповіщень. Наприклад, з нього можна швидко підключатися до віддалених комп'ютерів або запустити запис сеансу віддаленого управління.


  контекстне меню значка NoMachine

В цілому, думаю, будь-яких проблем виникнути не повинно: все досить зручно, працює швидко і, в цілому, зрозуміло: хіба що при підключенні через Інтернет у початківця користувача можуть виникнути проблеми на зразок тих, що виникають при використанні Видаленого робочого столу Microsoft. Але розробники обіцяють, що в найближчих оновленнях процес буде спрощений.


Всі настройки програми російською, але зверніть увагу, що важливі параметри розподілені в двох розташуваннях: просто за кнопкою «Налаштування» в головному вікні програми і в окремому пункті «Налаштування сервера», на який можна не звернути уваги.


Перевірка працездатності на мобільному пристрої (тестував Android, в локальній мережі) також пройшла без будь-яких нарікань: все працює швидко, підтримуються жести, управління порівняно зручне для невеликого екрану.


Перевірка працездатності

Завантажити NoMachine (безкоштовну версію Everybody - для всіх, без обмежень за часом і кількістю пристроїв) для Windows, MacOS і Linux можна з офіційного сайту https://www.nomachine.com/ru а версії для Android і iPhone або iPad доступні в офіційних магазинах додатків. Також, на офіційному сайті є додаткові інструкції та керівництва, в тому числі і російською мовою.

 

347
0
21.11.2019
Коментарі
Залишити коментар