text_header2
0 товаров
0грн

Усунення несправностей Windows 10

Усунення несправностей Windows 10
515
0
25.01.2022

В ОС Windows 10 передбачено значну кількість інструментів для автоматичного усунення неполадок, багато з яких вже розглядалися в інструкціях на цьому сайті в контексті вирішення конкретних проблем із системою.


Розглянемо вбудовані можливості усунення несправностей Windows 10 і в яких розташуваннях ОС їх можна знайти (бо таких місць більше одного). 


Виправлення неполадок у параметрах Windows 10


Починаючи з Windows 10 версії 1703 (Creators Update), запуск усунення неполадок став доступним не тільки в панелі керування, але і в інтерфейсі параметрів системи.


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


При цьому засоби усунення неполадок, представлені в параметрах - ті ж самі, що і в панелі управління (тобто дублюють їх), проте більш повний набір утиліт доступний саме в панелі управління.


Щоб усунути неполадки в параметрах Windows 10, виконайте такі дії.


 1. Зайдіть в Пуск — Параметри (значок шестерні, або просто натисніть клавіші Win+I) — Оновлення та безпека і у списку ліворуч виберіть «Усунення несправностей».
 2. Виберіть пункт, який відповідає проблемі Windows 10 зі списку та натисніть «Запустити засіб усунення несправностей». 1. Далі дотримуйтесь вказівок у конкретному засобі (вони можуть відрізнятися, але зазвичай майже все виконується автоматично).


Проблеми та помилки, для яких передбачено запуск усунення неполадок з параметрів Windows 10 включають:

 • Відтворення звуку 
 • Підключення до Інтернету. При недоступності Інтернету, запуск цього ж засобу усунення неполадок доступний в "Параметри" - "Мережа та інтернет" - "Стан" - "Усунення неполадок)
 • Робота принтера
 • Windows Update 
 • Bluetooth 
 • Відтворення відео
 • Живлення 
 • Програми з Магазину Windows 10
 • Синій екран
 • Виправлення неполадок сумісності


При проблемах з Інтернетом та інших неполадках мережі, у параметрах Windows 10, але в іншому розташуванні ви можете використовувати інструмент для скидання мережевих налаштувань і параметрів мережних адаптерів.

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Засоби виправлення неполадок на панелі керування Windows 10


Інакше розташування утиліт для виправлення помилок у роботі Windows 10 та обладнання – панель керування (там же вони розміщуються і в попередніх версіях Windows).


 1. Почніть набирати панель керування в пошуку на панелі завдань і відкрийте потрібний елемент, коли він знайдеться. 1. На панелі керування вгорі праворуч у полі "Перегляд" встановіть великі або дрібні значки та відкрийте пункт "Усунення несправностей".
 1. За замовчуванням відображаються не всі засоби усунення неполадок, якщо потрібний повний список — натисніть «Перегляд усіх категорій» у меню зліва.
 1. Ви отримаєте доступ до всіх наявних засобів усунення неполадок Windows 10.
Використання утиліт нічим не відрізняється від їх використання у першому випадку (майже всі дії з виправлення виконуються автоматично).


Додаткова інформація


Засоби усунення неполадок доступні для завантаження і на сайті Microsoft, у вигляді окремих утиліт у розділах довідки з описом проблем або як засобу Microsoft Easy Fix, які можна завантажити тут https://support.microsoft.com/ru-ru/help/2970908 /how-to-use-microsoft-easy-fix-solutions


Також Майкрософт випустила окрему програму для виправлення проблем із самою Windows 10 і запуском програм у ній – Software Repair Tool для Windows 10.

515
0
25.01.2022
Коментарі
Залишити коментар