text_header2
0 товаров
0грн

Установка Windows 7 з флешки

Установка Windows 7 з флешки
741
0
27.06.2019

Створення установчої флешки Windows 7 в командному рядку


Створення установчої флешки Windows 7


Підключаємо флешку до комп'ютера і запускаємо командний рядок від імені адміністратора, після того як флешка буде підключена до комп'ютеру. Після цього проводимо введення команди DISKPART в командному рядку і натиснути Enter. Запускаємо DISKPART. Через короткий час з'явиться рядок для введення команд програми diskpart, в неї ми будемо вводити команди, необхідні для того, щоб відформатувати флешку для створення на ній завантажувального розділу для установки Windows 7.


рядок для введення команд програми diskpart


 1. DISKPART>list disk (У списку підключених до комп'ютера дисків буде вказано номер, під яким знаходиться Ваша флешка)DISKPART>select disk НОМЕР-ФЛЕШКИ
 2. DISKPART>clean (видалення всіх існуючих розділів на флешці)
 3. DISKPART>create partition primary
 4. DISKPART>select partition 1
 5. DISKPART>active
 6. DISKPART>format FS=NTFS (Форматування розділу флешки в файлової системі NTFS)
 7. DISKPART>assign 8. DISKPART>exit


Наступне що потрібно зробити це створення завантажувального запису Windows 7 на щойно створеному розділі флешки. Для цього в командному рядку вводимо команду CHDIR X: boot, де X - буква компакт-диска з Windows 7 або ж буква змонтованого образу установочного диска Windows 7.


Наступна команда буде: bootsect / nt60 Z: У цій команді Z - це буква, відповідна Вашої завантажувального флешці. І останній крок: XCOPY X: *. * Y: / E / F / H


Ця команда скопіює всі файли з інсталяційного диска Windows 7 на флешку. В принципі, тут можна обійтися і без командного рядка. Але про всяк випадок: X - буква диска або змонтованого образу, Y - буква Вашої настановної флешки Windows 7.


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


Після того, як завершиться копіювання Windows 7 може бути встановлено з створеної завантажувальної флешки.


Найпростіший метод установки Windows 7 з флешки


Що знадобитися в цьому методі, який є дуже простим для будь-якого, в тому числі і початківця користувача комп'ютера.

 • Утиліта Microsoft Windows 7 USB / DVD Download Tool (можна скачати тут)
 • ISO образ диска з Windows 7


  Найпростіший метод установки Windows 7 з флешки


  Установча флешка з Windows 7 з використанням утиліти Microsoft


  Ви можете зробити образ інсталяційного диска Windows 7 з оригінального компакт-диска, використовуючи різні програми для створення образів дисків, наприклад - Daemon Tools. Завантажити на його сайті Майкрософт або на іншому сайті.


  Після того, як Ви встановили завантажену утиліту і запустили її, Вам буде запропоновано:


  1. Вибрати шлях до файлу з установкою Windows
  2. Вибрати майбутню завантажувальну флешку з достатнім об'ємом пам`яті.
  Зламався комп'ютер?

  Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

  Тиснемо «Далі» і якщо все пройшло успішно, то з'явиться повідомлення про те, що завантажувальна флешка з Windows 7 готова до використання.


  Завантажувальна флешка Windows 7 за допомогою WinSetupFromUSB


  Перше, що потрібно зробити - це завантажити і встановити програму WinSetupFromUSB з Інтернету. Здійснюємо підключення флешки і запускаємо програму.


  Завантажувальна флешка Windows 7 за допомогою WinSetupFromUSB


  Форматування флешки


  Вибираємо потрібний USB накопичувач в списку підключених дисків і натискаємо кнопку Bootice. Натискаємо «Perform Format» у вікні яке з'явиться і вибираємо потрібну флешку, вибираємо USB-HDD mode (Single Partition), файлова система - NTFS. Після закінчення форматування, створюємо завантажувальний сектор для Windows 7


  завантажувальний сектор для Windows 7


  Вибираємо тип завантажувального запису на флешці


  закінчення форматування


  Далі необхідно зробити флешку завантажувальною. У Bootice натисніть Process MBR і виберіть GRUB for DOS (можна вибрати і Windows NT 6.x MBR, але він прекрасно підходить для створення мультизавантажувальної флешки Grun for DOS). Натискаємо Install / Config. Після того, як завантажувальний сектор MBR буде записаний, можна закрити Bootice і знову опинитися в WinSetupFromUSB.


  WinSetupFromUSB


  Потрібно переконатися, що обрана саме та флешка, яка потрібна і поставити галочку навпроти Vista / 7 / Server 2008 і т.д., і, натиснувши на кнопку із зображеним на ній трьома крапками, вказуємо шлях до установчого диску Windows 7, або до його змонтованому ISO образу. Натискаємо GO і очікуємо, поки установча флешка Windows 7 не буде готова. Якихось ще дій проводити не потрібно.


  Як встановити Windows 7 з флешки


  При установці Windows 7 з флешки, потрібно щоб він самостійно завантажився саме з USB накопичувача. Іноді це відбувається автоматично, але це дуже рідкісні випадки і, якщо у Вас цього не сталося, то потрібно зайти в BIOS. Щоб зробити це, до початку завантаження операційної системи відразу після включення комп'ютера, потрібно натиснути кнопку Del або F2 (іноді бувають і інші варіанти, що саме натиснути пишеться на екрані комп'ютера при включенні).


  Потрібно знайти пункт меню Advanced Settings або Boot або Boot Settings, після того, як з'явитися екран BIOS (В більшості випадків - меню білими буквами на синьому або сірому фоні). Потім потрібно знайти пункт First Boot Device і подивитися, чи можливо поставити завантаження з USB накопичувача. Якщо є - ставимо. Якщо немає або якщо попередній варіант завантаження не спрацював, потрібно знайти пункт Hard Disks і виставити завантажувальну флешку з Windows 7 на перше місце, після чого в First Boot Device потрібно поставити Hard Disk. Зберігаємо налаштування і перезавантажуємо комп'ютер. Відразу після того, як комп'ютер перезавантажиться, почнеться процес установки Windows 7 з флешки.

  741
  0
  27.06.2019
  Коментарі
  Залишити коментар