text_header2
0 товаров
0грн

Установка програм Windows 8

Установка програм Windows 8
225
0
27.06.2019

Магазин додатків в Windows 8 потрібен для завантаження нових програм для інтерфейсу Metro. Ідея магазину схожа до App Store і Play Market для пристроїв Apple і Google Android. У цій статті йтиметься про те, як знайти, скачати і встановити додатки, а також оновлювати їх або видаляти при необхідності.


Натисніть на відповідний значок на головному екрані для того, щоб відкрити магазин в Windows 8.

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Як проводити пошук в магазині Windows 8


пошук в магазині Windows 8


Додатки в магазині Windows 8

Додатки в Магазині розділені на категорії: Платні, Безкоштовні, Нові і відсортовані за категоріями, наприклад: «Ігри», «Соціальні мережі», «Важливе» і ін.

 • Щоб знайти додаток у конкретної категорії, просто клікніть мишкою по її назві, розташованому над групою плиток.
 • Після появи обрана категорії, потрібно натисніть на додаток, для відкриття сторінка з інформацією про нього.
 • Розмістіть вказівник в один з правих кутів і на панелі, Charms виберіть пункт «Пошук», для пошуку конкретного додатка.


  Перегляд інформації про програму


  Сторінка з інформацією, на якій ви опинитеся, після вибору програми, включає в себе дані про ціну, відгуки користувачів, необхідні дозволи для використання програми і деяку іншу.


  Як встановлювати додатки Metro


  Як встановлювати додатки Metro


  Вконтакті для Windows 8


  У магазині Windows 8 поки немає стільки додатків, скільки є в аналогічних магазинах для інших платформ, проте, вибір дуже широкий. Всі куплені додатки будуть асоційовані з Вашим акаунтом Microsoft, що означає, що одного разу купивши якусь гру, Ви зможете використовувати її на всіх своїх пристроях з Windows 8. Також серед цих додатків існує безліч, які розповсюджуються безкоштовно.


  Для установки програми:

  • Виберіть у магазині додаток, яке Ви хочете встановити
  • З'явиться сторінка інформації про це додатку. Якщо додаток поширюється за певну плату, то Ви можете натиснути «купити», після чого Вам буде запропоновано ввести дані про Вашу кредитну картку, яку Ви маєте намір використовувати для покупки додатків в магазині Windows 8. Якщо додаток безкоштовне, просто натисніть «встановити».
  • Додаток завантажиться і буде встановлено автоматично. Значок встановленої програми, після установки програми, з'явиться на початковому екрані Windows 8
  • Деякі платні програми дозволяють безкоштовне завантаження демо версії - в цьому випадку буде доступна кнопка «Спробувати»
  • Деякі програми в Магазині Windows 8 призначено для роботи на робочому столі, а не на початковому екрані. В такому випадку вам буде запропоновано перейти на сайт видавця і завантажити такий додаток звідти. Там же Ви знайдете інструкції по установці.


   Успішна установка додатку


   Успішна установка додатку


   ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


   Як видаляти програми Windows 8


    Як видаляти програми Windows 8


   Видалити додаток в Win 8


   • На початковому екрані клацніть правою кнопкою миші по плитці додатки
   • Виберіть кнопку «Видалити» в меню внизу
   • Також виберіть «Видалити» в діалоговому вікні
   • Додаток буде видалено з вашого комп'ютера.


    Установка оновлень для додатків


    Установка оновлень для додатків


    Оновлення додатків Metro


    В самому магазині в верхньому правому куті може з'явитися повідомлення про те, що деякі програми можна оновити. На плитці магазину Windows 8 буде відображатися цифра, що означає кількість доступних оновлень для встановлених на Вашому комп'ютері програм. Також при натисканні мишею по цьому повідомленню, Ви потрапите на сторінку, яка буде показувати інформацію про те, які програми можна оновити. Потрібно виберать потрібні Вам програми і натиснути «Встановити». Через деякий час оновлення будуть завантажені і встановлені.

    225
    0
    27.06.2019
    Коментарі
    Залишити коментар