text_header2
0 товаров
0грн

Установка Office 2013

Установка Office 2013
1201
0
27.06.2019
Варто зайти на сайт Microsoft, перше, що ми побачимо - пропозиція спробувати Office 365 для дому розширений. По суті, це той же Microsoft Office 2013, але розповсюджуваний на основі щомісячної платної підписки. Причому протягом першого місяця це відносно безкоштовно.


Безкоштовна підписка на Office 365


Вам буде потрібно увійти під своїм обліковим записом Windows Live ID, щоб встановити Office 365 для дому розширений безкоштовно на один місяць. Якщо Ви вже користуєтеся SkyDrive або Windows 8, то Live ID у Вас вже є - просто використовуйте ті ж дані для входу. Якщо у Вас його ще немає, Вам буде запропоновано створити новий.


безкоштовна підписка на Office 365


Здійснивши вхід в обліковий запис Microsoft вам буде запропоновано спробувати Office 365 протягом місяця безкоштовно. Але для початку потрібно ввести дані Вашої кредитної карти Visa або MasterCard, після чого звідти буде знято 1 долар (для перевірки). І вже тільки після цього можна буде почати завантаження необхідного файлу установки. Сам процес установки після запуску завантаженого файлу не вимагає від користувача абсолютно ніяких дій.


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше

До речі, програми з пакета можна запускати навіть до завершення завантаження, правда в цьому випадку все може «гальмувати» .На завершення завантаження Ви маєте на комп'ютері робочий Office 365.


 • Втрачені 30 рублів-мінус такого варіанту
 • З Вас автоматично знімуть оплату за наступний місяць використання Office якщо Ви вирішили просто спробувати, але не відписалися від підписки до початку наступного місяця. Однак, це не критично, якщо Ви вирішите продовжувати використовувати це програмне забезпечення.


Як завантажити Office 2013 безкоштовно і отримати ключ


Як встановити Microsoft Office 2013 безкоштовно:

 • Заходимо на http://technet.microsoft.com/ru-ru/evalcenter/jj192782.aspx і читаємо все, що там написано
 • Здійснюємо вхід за допомогою Windows Live ID. Якщо він відсутній, то створюємо
 • Заповнюємо особисті дані в формі, вказуємо, яка потрібна версія Office - 32-х або 64-х розрядна
 • На наступній сторінці ми отримаємо робочий ключ Office 2013, професійна плюс на 60 днів. Тут же потрібно вибрати бажану мову програми


  встановити Microsoft Office 2013 безкоштовно


  • Ключ Microsoft Office 2013
  • Після цього натискаємо Завантажити і чекаємо, коли образ диска з Вашої копією Office завантажиться на комп'ютер
  Зламався комп'ютер?

  Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

  Установка Office 2013 не викликає труднощів. Далі потрібно запустити файл setup.exe, змонтувавши образ диска з офісом на комп'ютері, після чого:

  • Вибираєте необхідні компоненти Office
  • Вибираєте, чи варто видалити попередні версії Microsoft Office
  • Чекаєте завершення установки


   Установка Office 2013


   Активація Office 2013


   Активація Office 2013


   Для подальшого використання Office 2013, Вам буде запропоновано активувати програму, при першому запуску будь-якого з додатків, що входить до складу нового офісу.

   1201
   0
   27.06.2019
   Коментарі
   Залишити коментар