text_header2
0 товаров
0грн

Таймер вимкнення комп'ютера

Таймер вимкнення комп'ютера
4818
0
21.07.2021

Якщо у вас виникло питання - як встановити таймер на вимикання комп'ютера, то ми готові дати вам відповідь, адже для цього є безліч способів. Основні з них, а також витончені варіанти використання деяких описані в цій інструкції.


Таймер можна встановити стандартними засобами Windows 7, 8.1 і Windows 10. Однак, при бажанні, можна використовувати спеціальні програми для вимкнення комп'ютера, деякі безкоштовні варіанти також продемонструємо. 


Як поставити таймер вимикання комп'ютера засобами Windows


Даний спосіб підійде для установки таймера в усіх останніх версіях ОС - Windows 7, Windows 8.1 (8) і Windows 10 і дуже простий у використанні.


Для цього в системі передбачена спеціальна програма shutdown, яка вимикає комп'ютер через заданий час (а також може перезавантажувати його).

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

У загальному випадку, щоб використовувати програму ви можете натиснути клавіші Win+R на клавіатурі (Win - клавіша з емблемою Windows), а потім ввести в вікно «Виконати» команду shutdown -s -t N (де N - час до автоматичного вимкнення в секундах ) і натиснути «Ok» або Enter.Одразу ж після виконання команди ви побачите повідомлення про те, що ваш сеанс буде завершений через певний час (на весь екран в Windows 10, в області сповіщень - в Windows 8 і 7). Коли прийде час, всі програми будуть закриті (з можливістю зберегти роботу, як при вимкненні комп'ютера вручну), а комп'ютер буде вимкнено. Якщо потрібно примусово вийти з усіх програм (без можливості збереження і діалогів), додайте параметр -f в команду.
Якщо ви передумали і хочете скасувати таймер, тим же способом введіть команду shutdown -a - це скине його і вимикання не відбудеться.


Декому постійне введення команди для установки таймера може здатися не цілком зручним, а тому пропонуємо два способи вдосконалити його.


Перший спосіб - створити ярлик для вимкнення по таймеру. Для цього, натисніть правою кнопкою миші в будь-якому місці робочого столу, виберіть «Створити» - «Ярлик». В поле «Вкажіть розташування об'єкта» вкажіть шлях C:\Windows\System32\shutdown.exe а також додайте параметри (в прикладі на скріншоті комп'ютер вимкнеться через 3600 секунд або через годину).На наступному екрані задайте бажане ім'я ярлика (на ваш розсуд). Якщо хочете, після цього ви можете клікнути по готовому ярлику правою кнопкою миші, вибрати «Властивості» - «Змінити значок» і вибрати значок у вигляді кнопки вимкнення або будь-який інший.


Другий спосіб - створення .bat файлу, при запуску якого задається питання про те, на який час встановити таймер, після чого він і встановлюється.Код файла:

echo off

cls

set /p timer_off="Vvedite vremya v sekundah: "

shutdown -s -t %timer_off%


Цей код ви можете ввести в блокноті (або скопіювати звідси), потім при збереженні в поле «Тип файлу» вказати «Всі файли» і зберегти файл з розширенням .bat. 


Вимкнення в зазначений час через планувальник завдань Windows


Все що було описано вище, можна реалізувати і через планувальник завдань Windows. Для його запуску натисніть клавіші Win + R і введіть команду taskschd.msc - потім натисніть Enter.У планувальнику завдань праворуч виберіть пункт «Створити просту задачу» і вкажіть будь-яке зручне ім'я для неї. На наступному етапі потрібно буде задати час запуску завдання, для цілей таймера це, ймовірно, буде «Лише один раз».Далі потрібно вказати дату і час запуску і, нарешті, вибираємо в «Дії» - «Запустити програму» і вказуємо в полі «Програма або сценарій» shutdown, а в поле «Аргументи» - -s. Після завершення створення завдання, в призначений час комп'ютер буде автоматично вимкнено.


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


Програми-таймери для вимкнення комп'ютера


Різних безкоштовних програм для Windows, що реалізують функції таймера вимкнення комп'ютера, безліч. У багатьох з таких програм немає офіційного сайту. А навіть там, де він є, для деяких програм-таймерів антивіруси видають попередження. Для вас ми приводимо перевірені і нешкідливі програми, але рекомендуємо виконувати перевірку завантажуваних програм на VirusTotal.com.


Таймер вимкнення Wise Auto Shutdown


Безкоштовний таймер вимикання комп'ютера Wise Auto Shutdown - це дійсно хороша програма, російською мовою і на момент перевірки - повністю чиста від пропозицій установки будь-якого додаткового програмного забезпечення.Увімкнути таймер в програмі просто:


  • Вибираємо дію, яка виконуватиметься за таймером - завершення роботи, перезавантаження, вихід із системи, сон. 
  • Запускаємо таймер. За замовчуванням також стоїть позначка «Показувати нагадування за 5 хвилин до виконання». Саме нагадування дозволяє відкласти призначену дію на 10 хвилин або інший час.Досить зручний і простий варіант таймера, одна з головних переваг якого - відсутність чого-небудь шкідливого на думку VirusTotal (а це рідко для такого роду програм) і розробник має цілком нормальну репутацію.


Завантажити програму Wise Auto Shutdown можна безкоштовно з офіційного сайту http://www.wisecleaner.com/wise-auto-shutdown.html


Airytec Switch Off


Програма-таймер автоматичного вимкнення комп'ютера Airytec Switch Off - це єдина з перелічених програм-таймерів, для яких чітко працює офіційний сайт, а VirusTotal і SmartScreen визнає сайт і сам файл програми чистими. На доданок, даний таймер вимикання Windows доступний для завантаження у вигляді portable-додатку, тобто точно не встановить чого-небудь додаткового на ваш комп'ютер.


Після запуску, Switch Off додає свій значок в область сповіщень Windows (при цьому для Windows 10 і 8 підтримуються текстові повідомлення програми).По простому кліку по цьому значку ви можете налаштувати «Завдання», тобто поставити таймер, з наступними параметрами автоматичного вимкнення комп'ютера:


  • Зворотний відлік до виключення, вимикання «один раз» в певний час, при бездіяльності користувача.
  • Крім виключення можна задати і інші дії - перезавантаження, вихід із системи, розрив всіх мережевих з'єднань.
  • Можна додати попередження про швидке вимкнення комп'ютера (для можливості зберегти дані або скасувати завдання).
  • По правому кліку значка програми, ви можете вручну запустити будь-яку з дій або зайти в її налаштування.Додатковопрограма підтримує віддалене вимкнення комп'ютера.

Завантажити безкоштовно таймер виключення Switch Off ви можете з офіційної сторінки http://www.airytec.com/ru/switch-off/ (на момент написання статті там все чисто, але про всяк випадок, все-таки перевіряйте програму перед установкою).


PowerOff


Програма PowerOff - своєрідний «комбайн», що має функції не тільки таймера. Чи знадобляться вам інші його можливості невідомо, але вимкнення комп'ютера працює справно. Програма не вимагає установки, а являє собою архів з виконуваним файлом програми.


Після запуску, в головному вікні в розділі «Стандартний таймер» ви можете налаштувати час вимкнення:


  • Спрацьовування в зазначений час на системному годиннику
  • Зворотній відлік
  • Вимкнення після певного періоду бездіяльності системи
  • Крім вимкнення, ви можете задати деякі інші дії: наприклад, запуск програми, перехід в сплячий режим або блокування комп'ютера.І все б добре в цій програмі, але при закритті вона ніяк вас не повідомляє про те, що закривати її не варто, а таймер перестає працювати (тобто її потрібно згортати). Офіційний сайт програми знайти не вдалося, тільки на сайтах - збірниках різного ПЗ. 


SM Timer


SM Timer - ще одна проста безкоштовна програма, за допомогою якої можна вимкнути комп'ютер (або вийти з системи) або в зазначений час, або через певний проміжок часу.У програми навіть є офіційний сайт http://ru.smartturnoff.com/download.html, однак при завантаженні на ньому все так же будьте уважні: деякі з варіантів завантаження, судячи з усього, укомплектовані Adware (завантажуйте установник SM Timer, а НЕ Smart TurnOff). Сайт програми блокується антивірусом Dr. Web, судячи з інформації інших антивірусів - все чисто.


Додаткова інформація


Використання безкоштовних програм, описаних вище, не особливо доцільно: якщо вам просто потрібно вимкнути комп'ютер в певний час, підійде команда shutdown в Windows, а якщо потрібно обмежити час використання комп'ютера будь-ким, ці програми не є кращим рішенням (оскільки перестають працювати після простого їх закриття) і слід скористатися більш серйозними продуктами.


В описаній ситуації краще підійде софт для реалізації функцій батьківського контролю. Більш того, якщо ви використовуєте Windows 8, 8.1 і Windows 10, то вбудований батьківський контроль має можливість обмежити використання комп'ютера за часом. 


Багато програм, які передбачають тривалий період виконання операцій (конвертери, архіватори та інші) мають можливість налаштування автоматичного вимкнення комп'ютера після завершення процедури. Отже, якщо таймер вимкнення цікавить вас в цьому контексті, загляньте в налаштування програми: можливо, там є те, що потрібно.

4818
0
21.07.2021
Коментарі
Залишити коментар