text_header2
0 товаров
0грн

Створення мультизавантажувальної флешки

Створення мультизавантажувальної флешки
384
0
25.07.2019

Давайте розглянемо створення мультизавантажувальної флешки. Для чого вона потрібна? За допомогою мультизавантажувальної флешки, яка складається з набору дистрибутивів і утиліт, можна зробити багато корисних речей, наприклад: установка Windows або Linux, відновлення системи. Кожен фахівець за викликом, якого ви викликаєте додому, має таку флешку або зовнішній жорсткий диск (одне і те ж).


Що може знадобитися для створення мультизавантажувальної флешки


В інтернеті є багато різних способів створення мультизавантажувальної флешки. Ви можете завантажити готовий носій з багатьма варіантами завантаження, якщо не хочете витрачати час.


Але дана інструкція для тих, хто хоче створити флешку вручну.


Щоб записати на флешку потрібні файли, а також для підготовки флешки потрібно завантажити програму WinSetupFromUSB (версія 1.0 Beta 6). Приклад створення буде показаний на цій версії програми, але є й інші.


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


У створенні флешки потрібно буде використовувати такі програми:

  • ISO образ дистрибутива Windows XP
  • ISO образ дистрибутива Windows 7 (може бути використано в Windows 8)
  • ISO образ диска з утилітами відновлення RBCD 8.0


Флешка - найголовніша річ, яка буде нам потрібна. Досить 16 Гб, щоб на неї все помістилося.


Здійснення підготовки флешки


Запуск WinSetupFromUSB


Здійснюємо запуск WinSetupFromUSB після підключення флешки. Переконуємося, що в списку носіїв вгорі вказано саме потрібен USB накопичувач. Натискаємо кнопку Bootice.


Здійснення підготовки флешки


Щоб перетворити звичайну флешку в мультизавантажувальну, її потрібно відформатувати. Врахуйте, що дані з флешки будуть втрачені. Для форматування натискаємо «Perform Format».


Форматування флешки в WinSetupFromUSB


Вибираємо пункт USB-HDD mode (Single Partition) і натискаємо «Next Step». Далі потрібно вказати формат NTFS, натискаємо Ok. Якщо з'явитися попередження про форматування флешки, натискаємо Ok. Після появи повідомлення «The partition has been formatted successfully ...» натискаємо «Ок».


Вибираємо пункт USB-HDD mode


Натискаємо кнопку «Process MBR» у вікні Bootice. У вікні, яке з'явиться потрібно вибрати «GRUB for DOS», зробивши попередній крок натискаємо «Install / Config». У наступному вікні потрібно натиснути «Save to Disk». Після закриття вікна Process MBR і Bootice, повертаємося до головного вікна WinDetupFromUSB.


WinDetupFromUSB


Здійснюємо вибір джерел для мультизавантаження


Перш ніж приступати до вибору джерел, потрібно змонтувати образи дистрибутивів Windows в системі, або зробити розпакування ISO образів в папку на комп'ютері, використовуючи будь-який архіватор. Для дистрибутивів Windows потрібно вказати шлях до папки.


Образ дистрибутива Windows


Потрібно поставити галочку навпроти Windows 2000 / XP / 2003. Щоб вказати шлях до диска або папки з установкою Windows XP (в цій папці містяться папки I386 / AMD64), потрібно натиснути кнопку із зображенням трьох крапок. Аналогічно робимо з Windows 7 в наступному полі.

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Для диска LiveCD нічого не вказуємо. Якщо на ньому використовується завантажувач G4D, то в поле PartedMagic / Ubuntu Desktop variants / Other G4D потрібно вказати шлях до файлу .iso


LiveCD


Після натискання «Go», чекаємо коли все потрібне, буде скопійовано на флешку. Програма видасть ліцензійну угоду, коли копіювання буде завершено. Ви можете відмовитися, так як воно не має відношення до флешці.


Мультизавантажувальна флешка


Мультизавантажувальна флешка буде готова до використання після появи вікна з написом «Job Done». На решту 9 гігабайт можете записати все, що вам буде потрібно для роботи - кодеки, Driver Pack Solution, набори безкоштовних програм і іншу інформацію.

384
0
25.07.2019
Коментарі
Залишити коментар