text_header2
0 товаров
0грн

Що таке синій екран смерті Windows

Що таке синій екран смерті Windows
392
0
27.06.2019

Синій екран смерті в Windows (BSOD) - один з помилок в операційній системі Windows. Більше того, це досить серйозна загроза, яка заважає нормальній роботі комп'ютера.


Синій екран смерті в Windows


Так синій екран смерті в Windows сприймається новим користувачем


Як самостійно позбутися проблеми


Не варто піддаватися паніці, якщо ви не в змозі позбутися або визначити причину виникнення синього екрану смерті. Коли на синьому екрані щось написано білими літерами на англійській мові, перше, що потрібно зробити - перезавантажити комп'ютер. Іноді це трапляється як одиничний збій і Ви більше не зустрінетеся з цією помилкою після перезавантаження.


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


Що робити якщо перезавантаження не допомогло. Згадуємо, які драйвера встановлювали? Можливо, недавно Ви встановили програму для автоматичного оновлення драйверів? Також згадуємо, які пристрої (флешки, камери, відеокарти) були додані до комп'ютера останнім часом. Все це може стати причиною виникнення даної помилки. Спробуйте зробити відновлення системи, привівши її до стану, що передував появі синього екрану смерті. Або відключити нові пристрої. Якщо Ви не можете видалити недавно встановлені програми, при завантаженні Windows, через які виникла помилка, - спробуйте зробити завантаження в безпечному режимі і зробити це там.


Поява синього екрану смерті також може бути викликано через помилки в системних бібліотеках Windows, збоїв в роботі обладнання, яке раніше працювало нормально - плат оперативної пам'яті, відеокарт, вірусами та іншими шкідливими програмами.


помилки в системних бібліотеках Windows


Синій екран смерті в Windows 8

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Варто відзначити, що в деяких випадках може знадобитися заміна якогось обладнання комп'ютера або перевстановлення операційної системи Windows.


Рекомендовано звернутися у фірму, яка професійно займається ремонтом комп'ютерів у Вас в місті, якщо нічого з вищенаведеного не допомогло, вони повернуть Ваш комп'ютер в працездатний стан.


392
0
27.06.2019
Коментарі
Залишити коментар