text_header2
0 товаров
0грн

Що робити при появі помилки модуля ntdll.dll

Що робити при появі помилки модуля ntdll.dll
343
0
25.07.2019

Іноді при запуску різних програм в 64-бітових версіях Windows 7 і, Windows 8 може виникнути помилка ntdll.dll. Здійснюючи запуск старого програмного забезпечення може з'явитися вікно помилки Windows, яке повідомляє про, те, що сталося APPCRASH в exe, а зіпсований модуль - ntdll.dll.


Як виправити помилку ntdll.dll


Нижче будуть приведені три способи, як можна виправити і позбутися від даної ситуації. Якщо перший спосіб не спрацює, пробуємо інші.

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

  1. Здійснюємо запуск програми в режимі сумісності з Windows XP, встановлюємо привілеї адміністратора. Щоб це зробити, клікніть правою кнопкою миші по значку програми, перейдіть вкладці «Сумісність» і вкажіть потрібні властивості.


Як виправити помилку ntdll.dll


  1. Далі потрібно відключити контроль облікових записів в Windows.
  2. Потім вимкніть службу помічника по сумісності програм.

Також в деяких джерелах зустрічається інформація, що помилку ntdll.dll виправити не виходить з процесорами Core i3-i7 останніх поколінь.

ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше
343
0
25.07.2019
Коментарі
Залишити коментар