text_header2
0 товаров
0грн

Що робити, якщо ви бачите помилку NTLDR is missing, замість Windows

Що робити, якщо ви бачите помилку NTLDR is missing, замість Windows
420
0
27.06.2019

Часто, при ремонті комп'ютерів, виникає наступна проблема: після включення комп'ютера, система Windows не запускається і, на екрані комп'ютера з'являється повідомлення: NTLDR is missing, і рекомендація натиснути Ctrl, Alt, Del.


Помилка характерна для Windows XP, яка досі встановлена на багатьох комп'ютерах. Спробую детально пояснити, що робити, якщо у Вас така проблема.


Чому виникає таке повідомлення


Причини можуть бути різними -активність вірусів і неправильний завантажувальний сектор Windows, неправильне виключення комп'ютера, проблеми з жорстким диском. У підсумку, система не отримує доступ до файлу ntldr, який являється важливим для правильного завантаження через його пошкодження або ж його відсутності. 


Як виправити помилку


Для того, щоб відновити правильне завантаження ОС windows, можна використати кілька методів, розглянемо їх по порядку.


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


Метод 1. Замінити файл ntldr


Щоб замінити або відновити пошкоджений файл ntldr потрібно скопіювати його з іншого комп'ютера з такою ж операційною системою або ж з інсталяційного диска з Windows. Файл буде знаходиться в папці i386 диска з ОС. Вам також знадобиться файл ntdetect.com з тієї ж папки. Ці файли потрібно скопіювати в корінь Вашого системного диска, використовуючи Live CD або консолі відновлення Windows. Після цього, потрібно зробити наступне:

 • Здійснити завантаження з інсталяційного диска з Windows
 • Натиснути R для запуску консолі відновлення, при появі пропозиції, зробити це


  замінити або відновити пошкоджений файл ntldr


  • За допомогою команди cd c, перейти в розділ завантажень жорсткого диска.
  • Здійснити команди fixboot (щоб підтвердити, натисніть Y) і fixmbr.


   Здійснити команди fixboot


   • Коли повідомлення про успішне здійснення останньої команди буде отримано, здійснити exit і комп'ютер перезавантажиться без повідомлення про помилку.


    Метод 2. Активувати системний розділ


    У зв'язку з різними причинами, системний розділ іноді може бути не активним, тоді Windows не може отримати до нього доступ і доступ до файлу ntldr. Як це виправити?

    Зламався комп'ютер?

    Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

    Запустити програму для роботи з розділами жорсткого диска і здійснити завантаження за допомогою будь-якого завантажувального диска, наприклад Hiren's boot CD. Перевірити системний диск на присутність мітки Active. Потрібно зробити диск активним, якщо він прихований або не активний.Перезавантажити комп'ютер.


    Зробити завантаження в режимі відновлення Windows, аналогічно першому пункту. Ввести команду fdisk, в нинішньому меню вибрати необхідний активний розділ і застосувати зміни.


      Метод 3. Перевірити чи правильно записані шляхи до операційної системи у файлі boot.ini

      420
      0
      27.06.2019
      Коментарі
      Залишити коментар