text_header2
0 товаров
0грн

Що таке VoLTE на телефоні

Що таке VoLTE на телефоні
145
0
26.08.2022

Іноді власники телефону виявляють, що в рядку статусу з'явився новий значок - VoLTE і запитують, що це таке і як його можна вимкнути.


У цій інструкції докладно про те, що таке VoLTE у телефоні Android або iPhone, чи потрібно відключати функцію і як це зробити, якщо ви вирішили це зробити.


Що таке VoLTE у телефоні


VoLTE — Voice over LTE або технологія передачі голосу за допомогою мережі LTE (4G). У порівнянні з 3G пропускна здатність для голосу в мережі LTE в 3 рази вище, що дозволяє забезпечити більш високу якість звуку, що передається, і використовувати для передачі більш досконалі кодеки, зокрема AMR-WB HD Voice.


Є й інші плюси технології: телефону немає необхідності перемикатися між мережами при здійсненні дзвінків, що прискорює їх та забезпечує безперервність передачі даних.


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


Якщо раніше значка VoLTE на вашому телефоні не було, а тепер з'явився, це означає, що виконуються такі умови:


 • Ви знаходитесь на території, де працює зв'язок 4G/LTE
 • Ви маєте USIM-карту, яка підтримує 4G/LTE
 • Ваш оператор зв'язку тепер підтримує дзвінки за допомогою VoLTE
 • Ваш телефон підтримує технологію VoLTE
 • Програмне забезпечення смартфона оновлене і передача голосу через LTE увімкнена в налаштуваннях


  VoLTE в Україні


  Мобільні оператори на території України підтримують технологію 4G/LTE та поетапно впроваджують нові можливості для покращення зв’язку. Прийшовши на заміну традиційної голосової мережі 2G/3G, ця технологія забезпечує швидше з'єднання та можливість користування інтернетом під час дзвінка.


  Наразі наша велика трійка українських операторів лише почала запуск VoLTE для своїх абонентів і доступна ця фішка не для всіх. 


  Хоч оператори і заявляють, що додаткової плати за користування технологією не передбачено, то можна сказати, що й тут є підводні камені. 


  Київстар першим заявляв про тестування VoLTE ще у 2020 році і що це поки буде доступно лише для контрактних абонентів. На сайті є перелік телефонів, для яких буде доступною ця технологія. На сьогодні, розгортання мережі продовжується. 


  Хоча «Vodafone Україна» анонсували запуск VoLTE для своїх абонентів у 2020 та 2021 роках, поки ще рано про це говорити. Обіцяють невдовзі почати тестування, а запуск – до кінця 2022 року. 


  У lifecell почали запуск технології 4G VoLTE з лютого, а перехід буде відбуватись поетапно. По мірі підключення до VoLTE абоненти будуть отримувати відповідні SMS-повідомлення від оператора.

  Мрієте про IP-телефонії в офісі?

  Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

  Як вимкнути VoLTE або увімкнути функцію


  Якщо ви хочете відключити VoLTE або включити цю функцію, якщо вона вимкнена, але підтримується оператором зв'язку, це можна зробити кількома способами. Перший – у налаштуваннях телефону, другий – в особистому кабінеті оператора зв'язку.


  Увімкнення та вимкнення VoLTE на Android


  Нижче приклад для Android однієї з останніх версій, на вашому телефоні пункти можуть злегка відрізнятися, але логіка повинна бути приблизно тією ж:


  1. Відкрийте Налаштування — Мережа та Інтернет — Мобільна мережа.
  2. Розкрийте розділ «Додаткові функції» (може бути відсутнім, тоді налаштування буде прямо на екрані).
  3. Увімкніть або вимкніть опцію «VoLTE» або «Покращений режим 4G LTE».


   Установки VoLTE на iPhone


   Для того, щоб увімкнути або вимкнути VoLTE на iPhone можна використовувати такі кроки:


   1. Відкрийте «Параметри» та перейдіть до пункту «Стільниковий зв'язок».
   2. Натисніть «Параметри», а на наступному екрані — «Голос та дані».
   3. Увімкніть або вимкніть перемикач «VoLTE».


   Сподіваємося і надалі радувати своїх читачів інформацією про запуск нових технологій в Україні! 

   145
   0
   26.08.2022
   Коментарі
   Залишити коментар