text_header2
0 товаров
0грн

Прибираємо рекламу в нижньому правому кутку екрана Windows 10

Прибираємо рекламу в нижньому правому кутку екрана Windows 10
98
0
16.08.2022

Поява спливаючої реклами в кутку екрана — дуже поширена сьогодні проблема і, зазвичай, вона має дуже просте рішення: хоча такий варіант і не виключений, але зазвичай це не вірус, а причина простіша.


Реклама в кутку екрану у вигляді Push-сповіщення браузера


Найчастіша причина цієї проблеми - ваші підписки на повідомлення в браузері - Google Chrome, Microsoft Edge або будь-якому ще. Напевно, ви не раз помічали, що при відвідуванні деяких сайтів з'являється пропозиція "Дозволити показ повідомлень". І часто цей дозвіл використовується для однієї мети - реклами, яку ви бачите у вигляді повідомлень.


На щастя, відключаються такі повідомлення легко, наведу приклади для вказаних вище браузерів.


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


У Google Chrome


Відкрийте меню (три крапки праворуч вгорі) та перейдіть до «Налаштування». У налаштуваннях у розділі «Конфіденційність та безпека» знайдіть пункт «Налаштування сайтів».

 1. Перейдіть до пункту «Сповіщення»
 1. Зверніться до розділу «Дозволити»Виберіть сумнівні сайти, від яких може надходити реклама, натисніть на такі сайти і забороніть їм надсилати повідомлення, також ви можете натиснути кнопку «Скинути всі дозволи», що також скасує дану вами раніше дозвіл.


  В Microsoft Edge


  Відкрийте меню браузера (три крапки праворуч у верхній панелі) та перейдіть до «Налаштування»:


  1. Перейдіть до розділу «Файли cookie та дозволу сайтів» (якщо ви не бачите такий розділ, натисніть по кнопці меню зліва).  1. У розділі "Дозволи для сайтів" натисніть "Всі сайти"  1. Якщо у списку будуть сайти, яким ви дали дозвіл на надсилання вам повідомлень, їх можна буде відкликати.


  Як правило, причина вікон з рекламою в кутку екрану - саме в дозволі таких повідомлень, причому часто навіть за всіма параметрами "нормальний" сайт може, крім звичайних матеріалів, надсилати і рекламні.


  Спливаючі вікна з рекламою від програм


  Наступна за поширеністю причина таких вікон – якісь програми на комп'ютері, які їх показують. Зазвичай, з'ясувати, що це за програма порівняно легко: наприклад, безкоштовний антивірус рекламуватиме свою платну версію і ми легко можемо зрозуміти, що це саме він викликає появу такого вікна (але не можемо його позбутися, не позбувшись самої програми або не прибравши її з автозавантаження).

  Зламався комп'ютер?

  Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

  Але можливий сценарій, що користувачу невідомо, яка програма викликає показ реклами в кутку, в цьому випадку ми можемо це з'ясувати. Існують різні методи для цих цілей, один з варіантів – безкоштовна утиліта WinSpy, зроблена на AutoHotkey:


  1. Завантажте архів з WinSpy зі сторінки https://sourceforge.net/projects/winspyex/files/latest/download та розпакуйте його.
  2. Запустіть програму. У момент, коли з'явиться вікно з рекламою, перетягніть значок «прицілу» з WinSpy на рекламне вікно.
  3. У вікні WinSpy має з'явитися інформація про процес, якому належить це вікно, найпростіше зрозуміти і побачити шлях, перейшовши на вкладку «Process» в утиліті.
  4. На цій же вкладці можна натиснути Open Folder щоб відразу перейти в папку з програмою, яка викликала появу реклами.
  5. Після того, як джерело було виявлено, рішення про видалення або інші дії залишається за вами.


  Шкідливі програми на комп'ютері


  Підхід, описаний вище, зазвичай дозволяє визначити і небажані програми на комп'ютері, які докучають вам рекламою, але не завжди. Якщо джерело не знайдено, рекомендую використовувати спеціальні засоби видалення шкідливих та потенційно небажаних програм (причому нерідко їх антивірус «не бачить»).

  З рекомендованих мною в першу чергу - AdwCleaner, безкоштовний інструмент, який зазвичай справляється з більшістю таких випадків.


  Додаткова інформація


  У цій інструкції йшлося про рекламу, яка з'являється в нижньому правому кутку екрана Windows, але не у вікні браузера. Якщо ж таку рекламу ви бачите усередині вікна браузера, то причини можуть бути такими:


  • Так захотів власник сайту (тоді, за бажання, можна використати блокувальники реклами).
  • У вашому браузері є небажані розширення (доповнення). Основна ознака - подібна реклама з'являється на всіх відвідуваних сайтах. Рішення спробувати відключити всі розширення (навіть на 100% корисні) і, якщо реклама зникла, включати їх по одному, поки вона знову не з'явиться, щоб з'ясувати, яке з них насправді виявилося не дуже корисним.


  Сподіваємося, один із запропонованих варіантів допоможе у вашому випадку і проблема буде успішно усунута.

  98
  0
  16.08.2022
  Коментарі
  Залишити коментар