text_header2
0 товаров
0грн

Помилка kernel32.dll в Windows

Помилка kernel32.dll в Windows
578
0
25.07.2019

Помилки в бібліотеці kernel32.dll бувають у вигляді різних повідомлень, наприклад:


 • Чи не знайдений kernel32.dll
 • Tочка входу в процедуру get Current Processor Number не знайдено в бібліотеці DLL KERNEL32.dll
 • Commgr32 caused an invalid page fault in module Kernel32.dll
 • Програма викликала збій в модулі Kernel32.dll
 • Чи не знайдена точка входу в процедуру в бібліотеці kernel32.dll Також можливі й інші варіанти.
Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Бібліотека є загальним для подібних повідомлень, де і відбувається помилка. Помилки kernel32.dll можуть з'являтися в Windows XP і Windows 7 і, рідко але може виникнути і в Windows 8.


Чому виникає помилка kernel32.dll


Чому виникає помилка kernel32.dll


Помилки в бібліотеці kernel32.dll можуть з'явиться у зв'язку з різними причинами. Управління пам'яттю в Windows - основна функція даної бібліотеки. За ідеєю операційна система запускається, kernel32.dll завантажується в захищену пам'ять без використання цієї пам'яті іншими програмами. Однак, після збоїв ОС або самих програмах виникають помилки даної бібліотеки.


Як полагодити помилку Kernel32.dll


Існує кілька способів, як можна виправити помилку модуля kernel32.dll. Більш прості і складні. В першу чергу спробуйте прості, а якщо вони не дадуть ніякого результату, пробуйте складніші способи.


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


Увага: не вводьте в пошуковику запит «скачати kernel32.dll» - це марно. Існує ризик скачати непотрібну бібліотеку справу, а що стосується бібліотеки, то вона зазвичай пошкоджена.


 1. Перезавантажте Ваш комп'ютер в разі, якщо помилка з'явилася вперше, швидше за все, це просто випадковість.
 2. Скачайте і встановіть цю програму, з інного джерела, якщо з'явилося повідомлення «точка входу в процедуру в бібліотеці kernel32.dll», «get Current Processor Number» Також, проблему можуть викликати нові оновлення для цієї програми.
 3. У присутності вірусів з'являються повідомлення про помилки kernel32.dll, з цього перевірте комп'ютер на наявність вірусів
 4. Здійсніть оновлення драйверів для пристрою, якщо помилка виникає при їх підключенні, активації (наприклад, була активована камера в скайпі) і т.д. Застарілі драйвера для відеокарти також можуть викликати цю помилку.
 5. Спробуйте зробити частоту процесора і інших параметрів до початкових значень, тому що іноді проблема виникає через «розгін» ПК.
 6. Помилки kernel32.dll можуть виникнути, якщо ви маєте проблеми з оперативною пам'яттю комп'ютера. Здійсніть діагностику, використовуючи спеціально призначені програми. Якщо по закінченню тестів з'ясується, що RAM несправний, то замініть збійні модулі.
 7. Повторно Windows, якщо Ви не отримали ніякого результату.
 8. Несправність hdd і інших компонентів системи - останнім у чому може бути проблема.


  Помилка kernel32.dll виникає в будь-якій операційній системі Microsoft - Window XP, Windows 7, Windows 8. Сподіваюся, дана інструкція буде вам корисна.

  578
  0
  25.07.2019
  Коментарі
  Залишити коментар