text_header2
0 товаров
0грн

Помилка hal.dll

Помилка hal.dll
418
0
25.07.2019

Помилки hal.dll, бувають у всіх версіях Windows: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 і Windows 8. Коли виникає помилка, з'являється текст, який може відрізнятися: «відсутній hal.dll», «Запуск Windows неможливий, файл hal.dll відсутність або пошкодження »,« Не знайдений файл Windows System32 hal.dll. Помилки з файлом hal.dll виникають непо перед повним завантаженням Windows.


Як виправити помилку hal.dll в Windows 7 і Windows 8


Давайте розберемося, як виправити помилку hal.dll в останніх версіях операційної системи: дуже часто в Windows XP причини помилки відрізняються. Про такі випадки і піде мова нижче в цій статті.


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


Помилка hal.dll, зустрічається практично у всіх версіях Windows: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 і Windows 8. Текст самої помилки може відрізнятися: «відсутній hal.dll», «Запуск Windows неможливий, файл hal.dll відсутність або пошкодження» , «Не знайдений файл Windows System32 hal.dll - найбільш поширені варіанти, але трапляються й інші. Помилки з файлом hal.dll завжди з'являються перед повним завантаженням Windows.


Коли побачите проблему з файлом hal.dll, не шукайте «скачати hal.dll» в Інтернеті і не намагайтеся встановити цей файл в систему, тому що це не призведе до будь - якого результату. Видалення або пошкодження файлу hal.dll або жорсткого диска комп'ютера може призведе до виникнення даної помилки. У більшості випадків, помилка hal.dll в Windows 8 і Windows 7 з'являються через проблеми з головним завантажувальним записом (MBR) системного жорсткого диска.


Як виправити помилку

Спочатку вам потрібно знати про те, що способи виправлення помилки hal.dll в останніх версіях операційної системи відрізняються від способів в нових версіях. Про причини виникнення помилки в Windows XP мова піде нижче.


Будь-яка проблема з файлом hal.dll є основною причиною виникнення помилки. Ні в якому разі не шукайте «скачати hal.dll» в Інтернеті і не намагайтеся встановити цей файл в систему самостійно, тому що це не дасть ніякого результату. Видалення або пошкодження цього файлу або ж жорсткого диска комп'ютера, є однією з найбільш частих причин виникнення помилки. Ще одна не мало важлива причина - це проблема з головного завантажувального блоку (MBR) системного жорсткого диска.

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Способи як можна виправити помилку (кожен пункт є окремим рішенням проблеми):


 1. Якщо проблема дала знати про себе вперше, то не варто панікувати, просто перезавантажте комп'ютер.
 2. Здійсніть перевірку порядку завантаження в BIOS. Обов'язково перевірте, щоб жорсткий диск з встановленою операційною системою був задіяний в якості першого пристрою для завантаження. Якщо помилка з'явилася після того, як Ви підключали флешки, жорсткі диски, змінювали налаштування BIOS або перепрошивати BIOS, то цей пункт виконайте обов'язково.
 3. Якщо Ви пошкодили або видалили файл, то використовуйте завантажувальний флешку або настановної диск, щоб виправити помилку.
 4. Для виправлення завантажувального області жорстокого диска, потрібно здійснити дії, що і для виправлення помилки BOOTMGR IS MISSING, про що написано тут.
 5. Скористайтеся «чистої установкою», якщо вище описані способи вам не допомогли.


  Варто відзначити, що якщо Ви переустановили Windows (з флешки або диска), а помилка hal.dll залишилася, то шукайте причину в апаратної частини комп'ютера, в першу чергу перевірте жорсткий диск.


  Помилка hal.dll відсутній або пошкодження в Windows XP


  Помилка hal.dll в Windows XP


  Якщо на Вашому комп'ютері встановлено Windows XP, то способи виправлення помилки будуть зовсім іншими (кожен окремий номер - новий спосіб. Переходьте до наступного способу, якщо не отримали результату):


  1. Використовуйте інсталяційний диск або флешку Windows XP для відновлення файлу hal.dll.
  2. Здійсніть завантаження в безпечному режимі з підтримкою командного рядка, введіть команду C: windows system32 restore rstrui.exe, після чого натисніть Enter і дотримуйтесь інструкцій на екрані.
  3. При помилку hal.dll в Windows XP нерідко може допомогти заміна файлу boot.ini. (Якщо проблема знову з'явилося, щоб проблема не дала про себе знати в подальшому вам потрібно буде видалити Internet Explorer, але тільки якщо ви недавно встановлювали нову версію).
  4. Черговість завантаження в BIOS повинна бути правильна, жорсткий диск з Windows повинен бути першим пристроєм завантаження. Ісправте завантажувальний запис системного жорсткого диска.
  5. Здійсніть переустановку Windows XP.


   Сподіваюся, ці способи будуть корисними для Вас.

   418
   0
   25.07.2019
   Коментарі
   Залишити коментар