text_header2
0 товаров
0грн

Перевстановлення Windows на ноутбуці

Перевстановлення Windows на ноутбуці
259
0
25.07.2019

Іноді потрібно перевстановити Windows в зв'язку з різними причинами. При необхідності перевстановити Windows на ноутбуці у початківців виникають різні труднощі в процесі установки, установки драйверів або нюансами, які є тільки в ноутбуках. Давайте детально розглянемо процес перевстановлення, а також способи переустановлення ОС, які дозволять уникнути проблем.


Як перевстановити Windows за допомогою вбудованих засобів


Більшість новітніх ноутбуків дозволяють перевстановити Windows, все драйвера і програми в автоматичному режимі. Все, що вам потрібно зробити - це запустити процес установки і отримати бажаний результат.


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


Цей спосіб вважається одним з кращих, проте він не завжди може допомогти. Наприклад, якщо на ноутбуці прихований розділ відновлення на жорсткому диску видалений для встановлення піратської Windows 7 Ultimate, включаючи вбудовані драйвер паки і подальшу установку драйверів за допомогою Driver Pack Solution. Це велика помилка користувачів, які вважають себе «просунутими».


Приклад програми відновлення ноутбука


Приклад програми відновлення ноутбука


Ви легко можете скористатися засобами відновлення, якщо Ви ще жодного разу не встановлювали Windows самостійно (і не викликали майстрів) і на ноутбуці встановлена ​​операційна система, з якою він купувався, то ви легко можете перевстановити Windows. Способи перевстановлення:


 • В меню «Пуск» ноутбуків з Windows 7 всіх марок, є програми відновлення від виробника, розпізнати які можна по слові Recovery. При запуску цієї програми, Ви побачите різні способи відновлення, плюс переустановку Windows і приведення ноутбука до заводського стану.
 • Включаючи будь-який ноутбук, на екрані з логотипом виробника, є текст, що потрібно натиснути, щоб почати відновлення, наприклад: «Press F2 for Recovery».
 • На ноутбуках з Windows 8 Вам потрібно зайти в «Параметри комп'ютера» (можна набрати цей текст на початковому екрані Windows 8 і потрапити в ці параметри) - «Загальні» і вибираємо пункт «Видалення всіх даних і перевстановлення Windows». Windows буде переустановлений автоматично, також всі необхідні драйвера і програми будуть переустановлені.


  Як перевстановити Windows за допомогою вбудованих засобів


  Рекомендовано здійснювати переустановку Windows на ноутбуках, використовуючи вищеописані способи.

  Зламався комп'ютер?

  Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

  Врахуйте що, якщо Ваш ноутбук вже піддавався провальним переустановлення і ніякого розділу відновлення вже немає, то читайте наступні способи.


  Перевстановлення Windows на ноутбуці не маючи розділу відновлення


  Для перевстановлення вам знадобиться компакт-диск або флешка, дистрибутив з потрібною версією операційної системи. Якщо Ви не маєте такого, але у вас є образ (файл ISO) з Windows, то Ви легко запишіть його на диск або створите завантажувальну флешку (докладні інструкції тут). Процес установки Windows на ноутбук такий же, як і процес установки на звичайний комп'ютер. У статті про установку Windows Ви побачите приклад, який підійде для Windows 7 і для Windows 8.


  Перевстановлення Windows на ноутбуці


  Драйвери на офіційному сайті виробника ноутбука


  Коли установка буде завершена, Вам потрібно буде встановити всі необхідні драйвери. Не користуйтеся автоматичними установниками драйверів. Скачайте драйвери для ноутбука з сайту виробника для більшої безпеки. Якщо у Вас ноутбук Lenovo, то заходимо на Lenovo.com, якщо Asus - то на asus.com і т.д. Знаходимо розділ «Підтримка» (Support) або «Завантаження» (Downloads) і здійснюємо завантаження необхідних файлів, драйверів, але їх потрібно встановлювати по черзі. Є ноутбуки для яких важливий порядок установки драйверів.


  Вважайте, що ви самостійно переустановили Windows на ноутбук, по закінченню установки всіх драйверів. Будьте пильні -Кращий способом перевстановлення буде використання розділу відновлення або установка «чистої» Windows якщо він відсутній.

  259
  0
  25.07.2019
  Коментарі
  Залишити коментар