text_header2
0 товаров
0грн

Неможливо знайти камеру, код помилки 0xA00F4244 в Windows 10 - як виправити?

Неможливо знайти камеру, код помилки 0xA00F4244 в Windows 10 - як виправити?
671
0
05.12.2019

Іноді, запустивши додаток «Камера» в Windows 10 ви можете отримати повідомлення про помилку: «Не вдається знайти камеру. Переконайтеся, що камеру належним чином підключено і встановлено, що її не блокує антивірусне програмне забезпечення і що драйвери камери не вимагають оновлення »з кодом 0xA00F4244 NoCamerasAreAttached.


Що слід перевірити, якщо камера повідомляє про помилку 0xA00F4244 NoCamerasAreAttached


камера повідомляє про помилку


Перш за все, зіткнувшись з розглянутою проблемою, перевірте саме те, про що повідомляється в інформації про помилку:

  • Якщо це ПК і камера підключена по USB, перевірте підключення фізично: хтось випадково міг зачепити і висмикнути дріт або щось подібне. Також можна переключити її в інший кінець USB.

  • Якщо ви останнім часом встановлювали якийсь антивірус або інше захисне ПЗ, спробуйте тимчасово відключити його і перезапустити програму «Камера».

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Якщо ці прості методи не підходять (наприклад, веб-камера вбудована) або ні на що не впливають, наступні рекомендовані кроки виглядають так:

  1. Відкрийте диспетчер пристроїв (для цього можна натиснути правою кнопкою миші по кнопці «Пуск» і вибрати потрібний пункт контекстного меню).

  2. У диспетчері пристроїв зверніть увагу: чи присутній розділ «Камери»? Чи є в ньому веб-камера? Чи немає поруч зі значком камери будь-яких значків (стрілка, як на скріншоті, знаку оклику)?


У диспетчері пристроїв чи присутній розділ Камери


  1. Якщо камера є, але є стрілка, натисніть по ній правою кнопкою миші і виберіть пункт «Включити пристрій».


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше
  1. Якщо камера є в списку, але на ній відображається знак оклику або навіть нічого не відображається (просто камера), слід спробувати оновити драйвер. Найважливіше тут: оновити драйвер не означає натиснути "Оновити драйвер» в диспетчері пристроїв, швидше за все ви отримаєте повідомлення про те, що драйвер не потребує оновлення (бо інших у Windows і Microsoft немає). Оновити драйвер означає зайти на офіційний сайт виробника ноутбука, знайти там оригінальні драйвери веб-камери для вашої моделі ноутбука (навіть якщо там доступні лише драйвери для Windows1, 8 або Windows 7), скачати їх і встановити.
  2. У ситуації, коли камера відсутня в списку, при цьому вона точно підключена, в диспетчері немає невідомих пристроїв (при їх наявності, використовуйте крок 4 - можливо невідомий пристрій і є веб-камера), рекомендую перевірити параметри БІОС: на деяких ноутбуках там можна відключити веб-камеру, зазвичай у розділі, пов'язаним з Integrated Peripherals або Onboard Devices.
671
0
05.12.2019
Коментарі
Залишити коментар