text_header2
0 товаров
0грн

Кращі емулятори Android на Windows

Кращі емулятори Android на Windows
3423
0
09.03.2021

Звичайному користувачеві емулятори можуть бути корисні для запуску ігор та додатків Android на комп'ютері або ноутбуку, що працюють на ОС Windows, в тому числі і для слабких комп'ютерів. Розробники Android використовують емулятори для всебічного тестування своїх програм.


Примітка: для роботи більшості емуляторів Android потрібно, щоб на комп'ютері в БІОС (UEFI) була включена віртуалізація Intel VT-x або AMD-v, як правило, вона включена за замовчуванням, але якщо при запуску виникають проблеми, зайдіть в БІОС і перевірте налаштування . Також, якщо емулятор не запускається, перевірте, чи не включені компоненти Hyper-V в Windows, вони можуть викликати неможливість запуску.


Емулятори Android для запуску ігор та додатків


Якщо вам потрібно завантажити емулятор Android і спробувати запуск додатків та ігор на комп'ютері з Windows останніх версій, тут ви знайдете кілька способів зробити це. Крім емуляторів, існують і інші можливості запуску Android додатків на комп'ютері, наприклад: встановивши Android на комп'ютер в якості ОС (а також запустити з флешки або встановити в віртуальну машину Hyper-V, Virtual Box або іншу).


Nox App Player (NoxPlayer)


Nox Player - дуже відомий емулятор з відмінними відгуками користувачів. Він добре сумісний з самими різними іграми і, що цікаво, дозволяє використовувати різні версії Android в рамках одного емулятора, що дозволяє при необхідності або встановити новішу версію, або, якщо у вас слабкий комп'ютер або ноутбук, старішу, яка може виявитися більш продуктивної на конкретному обладнанні.


З додаткових цікавих нюансів - підтримка не тільки Windows 10, 8.1 і Windows 7, а й версія емулятора для Mac OS, теми оформлення, запис макросів, повноцінний російськомовний інтерфейс і, що теж важливо - офіційна довідка російською мовою, що рідкість для такого роду продуктів.Ще одна важлива деталь: серед всіх емуляторів Android, які існують вже тривалий час, NoxPlayer - той, який в середньому має кращі відгуки користувачів, а частка негативних дуже невелика. Повний огляд емулятора і його функцій, офіційний сайт: Емулятор Android NoxPlayer (Nox App Player).


BlueStacks


Bluestacks - ймовірно, найвідоміший і популярний емулятор Android: безкоштовний, повністю російською мовою, регулярно оновлюється і існує довше інших аналогічних програм.


Серед переваг емулятора Bluestacks можна виділити:

 • Гнучкі настройки продуктивності, що дозволяють задати параметри, які підходять для вашого, в тому числі не дуже продуктивного ПК.
 • Налаштування управління в іграх з миші і клавіатури і наявність встановлених налаштувань для більшості популярних ігор.
 • Відмінна сумісність: часто гри, які вилітають в інших емуляторах успішно працюють в Bluestacks.
 • Вбудований Play Маркет, підтримка ADB (Android Debug Bridge).Одночасно з цим, деякі користувачі повідомляють, що конкретно на їх пристроях Bluestacks показує меншу продуктивність, ніж інші емулятори, хоча це дуже індивідуально.


LDPlayer - швидкий емулятор


LDPlayer - один з кращих і найбільш продуктивних емуляторів Android для ігор, повністю російською мовою. Сумісний майже з усіма сучасними іграми і додатками.


Серед достоїнств емулятора, крім продуктивності і високого FPS навіть при використанні інтегрованої відеокарти:

 • Вбудований Play Маркет і власний магазин додатків, що дозволяє виконувати завантаження ігор без облікового запису Google.
 • Налаштування управління в іграх клавіатурою і мишкою, включаючи підтримку макросів. Популярні шутери вже мають попередньо налаштовану зручну розкладку клавіатури. Підтримується управління геймпадом.
 • Емулятор на офіційному сайті доступний з різними версіями Android.
 • Налаштування дозволяють виділити потрібну кількість ядер процесора і пам'яті, включити root-доступ і змінити параметри для своїх завдань.
 • Гарна інтеграція з Windows 10, 8.1 або Windows 7: підтримка перетягування як APK, так і інших файлів з основної ОС в емулятор.
 • Можливість запуску декількох окремих вікон емулятора.


MuMu App Player - емулятор Android для слабких ПК


Android емулятор MuMu App Player, згідно з багатьма відгуками користувачів - ідеальний варіант для слабких ПК з встановленим Play Маркет.В емуляторі ви зможете знайти функції і настройки аналогічні іншим таким програмам:

 • Гнучка настройка управління з клавіатури в Android іграх на комп'ютері, встановлені параметри управління для популярних шутерів.
 • Налаштування продуктивності, апаратних характеристик емулятора.
 • Інтеграція з Windows для установки APK, можливість включити root доступ, обмежити FPS, що іноді позитивно позначається на продуктивності.


MEmu - якісний емулятор Android


MEmu - ще один з безкоштовних емуляторів андроїд для Windows, що показує високу швидкість роботи, хорошу сумісність з іграми з Play Маркет (в тому числі при установці з APK) і корисні додаткові можливості, такі як загальний доступ до папок на комп'ютері, прив'язка клавіш клавіатури до областям екрану, підміна GPS і подібні.

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Remix OS Player


Емулятор Remix OS Player відрізняється від інших тим, що базується на Remix OS - модифікації Android x86, “заточеною” спеціально для запуску на комп'ютерах і ноутбуках (з кнопкою Пуск, панеллю задач). Основний недолік - працює тільки на процесорах Intel.XePlayer


До переваг XePlayer можна віднести дуже низькі системні вимоги і порівняно високу швидкість роботи. Більш того, як заявлено на офіційному сайті розробника, підтримуються системи Windows XP - Windows 10, що рідкість для емуляторів.


Емулятор Leapdroid


Серед достоїнств емулятора можна виділити: можливість роботи без апаратної віртуалізації, високу продуктивність і підтримку більшості Android ігор і додатків.Koplayer


Ще один безкоштовний емулятор, що дозволяє легко запустити Android ігри та програми на комп'ютері або ноутбуці з Windows. Так само, як і попередні варіанти, Koplayer працює досить швидко на відносно слабких системах, має схожі налаштування, включаючи призначення кількості оперативної пам'яті для емулятора. Ну а найцікавіше, що є в цій програмі - дуже зручна настройка клавіатури для кожної гри окремо, причому для клавіш можна призначити жести по екрану Android, дії акселлерометра, натискання на окремі області екрану.


Tencent Gaming Buddy (офіційний емулятор Android для PUBG Mobile)


Tencent Gaming Buddy - Android емулятор, призначений в даний час для однієї єдиної гри PUBG Mobile в Windows (хоча існують способи установки і інших ігор). Головне в ньому - висока продуктивність в цій конкретній грі і зручне управління.


AMIDuOS


AMIDuOS - популярний і якісний емулятор Android для Windows від American Megatrends. Є платним, але протягом 30 днів його можна використовувати безкоштовно, так що якщо на даний момент часу жоден з варіантів запуску андроїд додатків на комп'ютері або ноутбуці вам не підійшов, рекомендую спробувати, до того ж цей варіант відрізняється по продуктивності і функцій від інших представлених емуляторів. Раніше AMIDuOS був доступний на офіційному сайті розробника, тепер емулятор доведеться знайти на сторонніх сайтах, так як офіційний був закритий.


Емулятор Android для Windows Droid4X


Droid4X - дійсно цікавий варіант емулятора, швидко працює, що дозволяє прив'язувати координати точок на екрані емульованого Android до певних клавішах на клавіатурі комп'ютера або ноутбука (може виявитися корисним для управління в грі), оснащений Play Market, можливістю установки APK і підключення папок Windows, підміни розташування і іншими функціями. З недоліків - інтерфейс програми англійською мовою (хоча сама ОС всередині емулятора відразу включилася російською).


Windows Android или Windroy


Ця програма з нехитрою назвою від китайських програмістів принципово відрізняється від інших емуляторів Android для Windows. Судячи з інформації на сайті, це не емуляція, а портування Android і Dalvik в Windows, при цьому задіюються всі реальні апаратні ресурси комп'ютера і ядро ​​Windows.


YouWave for Android


YouWave for Android - ще одна проста програма, що дозволяє запускати Android програми в Windows. Завантажити емулятор можна з сайту https://youwave.com/. Розробники обіцяють високу сумісність і продуктивність.


Емулятори Android для розробників


Якщо основне завдання всіх перерахованих вище емуляторів - запуск Android ігор і додатків в Windows 10, 8 і Windows 7 звичайними користувачами, то такі призначені в першу чергу для розробників додатків і дозволяють виробляти налагодження, підтримують ADB (відповідно, підключаються до Android Studio).


Створення емуляторів в Android Virtual Device Manager


На сайті для розробників додатків Android - https://developer.android.com ви можете завантажити Android Studio і все, що необхідно для програмування під Android (Android SDK). Само собою зрозуміло, що даний комплект включає і засоби для тестування і налагодження програм на віртуальних пристроях. Емулятор можна створити і запустити навіть не заходячи в Android Studio:

 1. Відкрийте Android SDK Manager і скачайте SDK Manager і образ системи для емуляції потрібної версії Android.
 2. Запустіть Android Virtual Device (AVD) Manager і створіть новий віртуальний пристрій.
 3. Запустіть створений емулятор.


  Це офіційний спосіб, але він не дуже простий для звичайного користувача. При бажанні, всі інструкції з установки Android SDK і створення віртуальних пристроїв ви можете знайти на зазначеному сайті.


  ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше

  Genymotion - якісний емулятор Android для розробників з широкими функціями


  Емулятори Android Genymotion в якості цільової аудиторії мають розробників, яким необхідно протестувати свої додатки на великому наборі різних пристроїв і доступні в двох варіантах:

  1. В хмарі з доступом прямо в браузері, при цьому є можливість налагодження по USB і інша функціональність, як якщо б це був звичайний емулятор, а також можливість одночасної роботи в хмарі декількох екземплярів пристроїв з різними характеристиками. Цей варіант після короткого платного періоду надається тільки з оплатою запущених екземплярів віртуальних пристроїв. Налаштування параметрів і запуск емулятора в браузері доступні після реєстрації на офіційному сайті. Там же присутній документація по роботі з ним.  1. Як оффлайн-емулятори Genymotion Desktop на базі VirtualBox, доступні для Windows, Linux і Mac OS. У цій версії можливе безкоштовне використання в некомерційних цілях, підтримка ADB з Android SDK Tools також присутній. Оффлайн версія доступна для завантаження на офіційному сайті https://www.genymotion.com/download/ після створення облікового запису. При завантаженні потрібно вказати, що емулятор буде використовуватися «For Personal Use» і завантажити його в комплекті з VirtualBox або без нього (якщо у вас відсутній VB, завантажуємо разом з ним).   Версія емулятора Genymotion для ПК проста в установці, дозволяє емулювати широкий набір реальних пристроїв з різними версіями ОС Android, включаючи нові. І, що може бути важливим, він працює швидко і підтримує апаратне прискорення графіки. Тут присутній інтеграція з популярними IDE, імітація вхідних дзвінків, смс, роботи камери, розряду батареї, запис екрану і багато інших функцій, які повинні знайти корисними програмісти. А ось російську мову інтерфейсу відсутня.


   Після запуску Genymotion на комп'ютері ви побачите список доступних пристроїв з попередньо встановленими параметрами (можна створити і свої власні). Вибравши будь-який пристрій, налаштувавши його ім'я і параметри апаратного забезпечення, версію Android, натисніть «Install» (встановити), щоб завантажити необхідні файли. Емулятор готовий до запуску. За замовчуванням присутній Root-доступ, але відсутні сервіси Google Play, однак є можливість установки Open GApps прямо в інтерфейсі емулятора.


   При виникненні проблем при запуску емулятора, незважаючи на включену віртуалізацію і відключений гіпервізор (Windows 10 і 8.1), спробуйте запуск Genymotion від імені адміністратора.


   Емулятор Visual Studio для Android


   Не всі знають, але свій емулятор Android є і у Microsoft, доступний безкоштовно як окрема завантаження (поза Visual Studio). Призначений в першу чергу для крос-платформної розробки в Xamarin, але справно працює і з Android Studio.   В емуляторі підтримується гнучке налаштування параметрів, підтримка тестування гіроскопа, GPS, компаса, заряду батареї і інших параметрів, підтримка декількох профілів пристроїв. Основне обмеження - потрібна наявність компонентів Hyper-V в Windows, тобто працювати емулятор буде тільки в Windows 10 і Windows 8 не нижче Pro версій.   Одночасно, це може стати і перевагою, якщо ви використовуєте віртуальні машини Hyper-V (тому що емулятор в Android Studio вимагає відключати ці компоненти). Завантажити Visual Studio Emulator for Android можна з офіційного сайту https://www.visualstudio.com/vs/msft-android-emulator/


   Ще раз нагадаємо про можливість використовувати Android на комп'ютерах і ноутбуках - встановити цю систему на комп'ютер (в якості другої або основний ОС), запустити з флешки або ж встановити Android на віртуальну машину Hyper-V, Virtual Box або іншу. 

   3423
   0
   09.03.2021
   Коментарі
   Залишити коментар