text_header2
0 товаров
0грн

Як вимкнути брандмауер Windows 11

Як вимкнути брандмауер Windows 11
228
0
01.09.2022

Якщо у вас виникають проблеми з програмами, що вимагають виходу в Інтернет, теоретично вирішити проблему може відключення вбудованого брандмауера.


Враховуйте, що це не та дія, яку слід виконувати без явної необхідності, можливо, більш оптимальною буде додавання виключень брандмауера.


Якщо ви не встановлюєте захист на свій комп'ютер, то можливо там уже давно панують віруси та шкідливе програмне забезпечення, що гальмують роботу та пошкоджують файли, а отже варто  вибрати для себе антивірус або звернутися до нашого системного адміністратора. Ми допоможемо почистити ваш комп'ютер або ноутбук від вірусів та встановимо ліцензійний антивірусний захист.


Способи вимкнути брандмауер Windows 11:


  • У параметрах безпеки Windows
  • Командний рядок
  • Панель управління
  • Монітор брандмауера захисника Windows у режимі підвищеної безпеки
  • Редактор локальної групової політики та редактор реєстру
  • Вимкнення служби брандмауера


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


Вимкнення брандмауера у вікні «Безпека Windows»


Стандартний спосіб, що дозволяє швидко вимкнути брандмауер - використання вікна "Безпека Windows" та відповідні параметри в ньому. Кроки будуть наступними:


 1. Відкрийте вікно «Безпека Windows». Зробити це можна, використовуючи піктограму в області сповіщень панелі завдань або в параметрах, у розділі Конфіденційність та захист — Безпека Windows — Відкрити службу Безпека Windows.
 2. Перейдіть до розділу «Брандмауер та безпека мережі». 1. Натисніть на профіль мережі, який позначений як «Активний» (тобто використовується в даний час) або по іншому профілю мережі, для якого ви хочете відключити брандмауер. 1. Переведіть перемикач "Брандмауер Microsoft Defender" у положення "Вимкнено" та підтвердьте вимкнення.
  Вимкнення брандмауера для вибраного профілю мережі буде виконано.


  Якщо для різних мереж ви використовуєте різні профілі, можна вимкнути брандмауер для кожного з них, тобто для приватної мережі та загальнодоступної мережі.


  Як повністю вимкнути брандмауер Windows 11 у командному рядку


  Якщо потрібно швидко відключити брандмауер для всіх профілів мережі, зробити це можна за допомогою командного рядка:


  1. Запустіть командний рядок від імені адміністратора
  2. Введіть команду
   netsh advfirewall set allprofiles state off
   та натисніть Enter.


  Результат виконання команди — просте повідомлення «Ок», але якщо ви зайдете до параметрів «Брандмауер та безпека мережі», зможете побачити такий стан брандмауера:
  Як бачимо, брандмауер Windows 11 повністю вимкнено. Надалі, щоб знову включити його, можна тим самим способом використати команду netsh advfirewall set allprofiles state on


  Через панель управління


  Як і в попередніх версіях системи, брандмауер Windows 11 можна відключити на панелі керування, для цього:


  1. Відкрийте панель керування.
  2. Відкрийте пункт "Брандмауер захисника Windows". Щоб вибрати пункт, виберіть «Значки» в полі «Перегляд» панелі керування.
  3. На панелі зліва натисніть «Увімкнення або вимкнення брандмауера Windows Defender».
  4. Виберіть «Вимкнути брандмауер Windows Defender» для приватної та/або для громадських мереж.
  Застосуйте налаштування — на цьому вимкнення брандмауера буде виконано.

  Часто ламається комп'ютер?

  Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

  Монітор брандмауера захисника Windows у режимі підвищеної безпеки


  Ще одна можливість – використання монітора брандмауера Захисника Windows у режимі підвищеної безпеки для повного відключення брандмауера Windows 11:


  1. У пошуках на панелі завдань почніть набирати «підвищеної безпеки» та натисніть «Монітор брандмауера захисника Windows у режимі підвищеної безпеки» у результатах пошуку.
  2. У вікні, натисніть «Властивості брандмауера захисника Windows».
  3. У властивостях брандмауера зверніть увагу на вкладки - "Загальний профіль", "Приватний профіль", "Профіль домену". На кожній з них можна вимкнути брандмауер та застосувати виконані налаштування.


   Відключення в редакторі локальної групової політики та редакторі реєстру


   Якщо у вас встановлено Windows 11 Pro або Enterprise, ви можете вимкнути брандмауер у редакторі локальної групової політики. Необхідні кроки:

   1. Натисніть клавіші Win+R на клавіатурі, введіть gpedit.msc і натисніть клавішу Enter.
   2. У редакторі локальної групової політики, що відкрився, перейдіть до розділу Конфігурація комп'ютера — Адміністративні шаблони — Мережа — Мережеві підключення — Брандмауер захисника Windows — Стандартний профіль (або Профіль домену, якщо вимкнення потрібно не для приватної та громадської мережі, а для домену).
   3. Двічі натисніть за параметром «Брандмауер Windows Defender: захист усіх підключень до мережі», політику позначте в стан «Вимкнено».
   4. Використовуйте установки.


   Якщо у вас встановлена Домашня редакція системи, то саме ви можете зробити в редакторі реєстру:


   1. Натисніть клавіші Win+R на клавіатурі, введіть regedit та натисніть Enter.
   2. У редакторі реєстру перейдіть до розділу
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft
   3. У цьому розділі створіть підрозділ з ім'ям Windows Firewall (за його відсутності).
   4. Усередині нього — підрозділ StandardProfile (для приватної та громадської мережі) та/або DomainProfile (для мережі домену).
   5. У створеному підрозділі створіть два параметри DWORD з іменами EnableNotifications і EnableFirewall, встановіть значення 0.
   6. Закрийте редактор реєстру та перезавантажте комп'ютер.


   Враховуйте, що під час використання цих методів, увімкнення брандмауера у параметрах або панелі керування стане неможливим, там ви побачите інформацію про те, що «Цим параметром керує ваш адміністратор» та «Для забезпечення безпеки керування деякими параметрами здійснює системний адміністратор».


   Вимкнення служби брандмауера


   За бажанням ви можете повністю відключити службу Windows 11, яка відповідає за роботу брандмауера. Для цього:


   1. Запустіть редактор реєстру: натисніть правою кнопкою миші на кнопку «Пуск», виберіть пункт «Виконати», введіть regedit і натисніть Enter.
   2. Перейдіть до розділу реєстру
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\mpssvc
   3. У правій панелі двічі натисніть параметр Start і змініть значення на 4
   1. Закрийте редактор реєстру та перезавантажте комп'ютер.


   Брандмауер буде вимкнено, зміна його параметрів стандартними засобами стане недоступною, а з панелі «Безпека Windows» відповідна вкладка зникне зовсім.


   І останнє: якщо відключення брандмауера вам знадобилося для виконання якогось одноразового завдання, рекомендовано включити його після виконання.

   228
   0
   01.09.2022
   Коментарі
   Залишити коментар