text_header2
0 товаров
0грн

Як відновити втрачені дані

Як відновити втрачені дані
110
0
28.09.2022

Завжди актуальне питання - як відновити дані на жорсткому диску, флешці чи карті пам’яті самостійно. Наші спеціалісти часто стикаються з цією проблемою і перепробували вже дуже багато різного програмного забезпечення для цього.


В цьому пості інформація ще про деякі з таких програм, якими ви можете скористатися і для Windows 11, 10, 8.1 і 7, Android, і для Linux, Mac OS X.


Ніхто не може дати гарантії, що ви зможете відновити втрачені дані, оскільки на це впливають різні фактори. У будь-якому випадку, ви завжди можете звернутись до кваліфікованого фахівця, який допоможе. Саме такі професіональні системні адміністратори і працюють в компанії VOLL.


Нижче представлені програми платні та безкоштовні, що можуть допомогти відновити фото, документи, відео та інші файли:


 • DMDE
 • R-Studio
 • O&O Disk Recovery
 • File Scavenger
 • Stellar Data Recovery
 • Data Rescue
 • Active File Recovery
 • Програми для відновлення даних Android


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


Не зайвим буде нагадати, що перед встановленням будь-якого ПЗ варто просканувати його антивірусом, щоб запобігти серьознішим проблемам.


DMDE (DM Disk Editor та Data Recovery Software)


DMDE, на мій погляд, один з найкращих інструментів для відновлення файлів у разі форматування диска або USB флешки, а також втрати даних внаслідок пошкодження файлової системи (наприклад, коли потрібно відновити диск RAW). Деякі функції в ній доступні безкоштовно при домашньому використанні. Деякі інші вимагають оплати.R-studio - одна з найкращих програм для відновлення даних


Так, дійсно, якщо мета — відновлення даних з різних накопичувачів, R-Studio — одна з найкращих програм для цих цілей, проте варто зазначити, що вона є платною. Цей розробник має і безкоштовну утиліту — R-Undelete, яка використовує ті ж алгоритми, але без обмежень дозволяє відновлювати файли тільки на накопичувачах FAT32.
Отже, ось трохи про можливості цієї програми:


 • Відновлення даних із жорстких дисків, карт пам'яті, флешок, дискет, CD та DVD
 • Відновлення RAID масивів (У тому числі RAID 6)
 • Відновлення пошкоджених жорстких дисків
 • Відновлення переформатованих розділів
 • Підтримка розділів Windows (FAT, NTFS), Linux та Mac OS
 • Можливість роботи із завантажувального диска або флешки (образи R-studio є на офіційному сайті).
 • Створення образів дисків для відновлення та подальша робота з образом, а не диском.


Таким чином, перед нами професійна програма, що дозволяє відновити дані, які були втрачені з різних причин - форматування, пошкодження, видалення файлів. І повідомлення операційної системи про те, що диск не відформатовано їй не перешкода, на відміну від описаних раніше програм. Є можливість запуску програми із завантажувальної флешки або компакт-диска, якщо операційна система не завантажується. 


O&O Disk Recovery


Багатьом знайомий один із продуктів німецького розробника O&O Software, проте не всі знають, що у них є чудова, проста (але платна) програма, яка дозволяє відновити втрачені файли та дані в різних ситуаціях — O&O Disk Recovery.File Scavenger


Програма відновлення даних з жорсткого диска або Flash накопичувача (а також з RAID масивів) File Scavenger - той продукт, який мене останнім часом вразив більше за інших, при порівняно нескладному тесті ефективності їй вдалося «побачити» і відновити файли з USB флешки, залишки яких там навіть не передбачалися, тому що накопичувач був неодноразово відформатований і перезаписаний.Якщо ніяким іншим інструментом у вас поки не вдалося знайти видалені або втрачені іншим чином дані, рекомендую спробувати, можливо, цей варіант зможе підійти. Додаткова корисна можливість - створення образу диска, з якого потрібно відновити дані і подальша робота саме з чином, щоб уникнути псування фізичного накопичувача.

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

File Scavenger вимагає оплати ліцензії, однак у деяких випадках для того, щоб відновити важливі файли та документи може виявитися достатньою і безкоштовною версією. 


Stellar Data Recovery


Програма Stellar Data Recovery дозволяє шукати та відновлювати безліч різних типів файлів з різноманітних носіїв, будь то флешки, жорсткі диски, карти пам'яті або оптичні диски. (Можливості відновлення RAID не передбачено). Також програма дозволяє створити образ жорсткого диска, що відновлюється, для кращої ефективності та безпеки відновлення даних. У програмі передбачена зручна можливість попереднього перегляду знайдених файлів, крім того, всі ці файли сортуються в деревоподібному вигляді за типами, що також робить роботу зручнішою.


Відновлення даних у Stellar Data Recovery за умовчанням відбувається за допомогою майстра, що пропонує три пункти - відновлення жорсткого диска, компакт-дисків, втрачених фотографій. Надалі майстер проведе через всі відновлення, роблячи процес простим і зрозумілим навіть для користувачів комп'ютера-початківців.Data Rescue — відновлення даних, у тому числі на комп'ютері, що не працює.


Ще один потужний продукт дозволяє працювати без завантаження операційної системи при пошкодженому жорсткому диску. Програма може бути запущена з LiveCD і дозволяє зробити таке:


 • Відновити будь-які типи файлів
 • Працювати з пошкодженими дисками, дисками, які не монтуються у системі
 • Відновити дані після видалення, форматування
 • Відновлення RAID (після встановлення окремих компонентів програми)


Незважаючи на професійний набір функцій, програма проста у використанні та має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. За допомогою програми можна не тільки відновити дані, але й витягти з пошкодженого диска, який перестала бачити Windows.Active File Recovery


Програма Active File Recovery платна і без російської інтерфейсу, але з хорошими результатами відновлення, а також можливістю працювати з найрізноманітнішими файловими системами, не тільки Windows, але і Linux і Mac OS. Якщо вам потрібно перевірити, чи можна щось знайти на накопичувачі, з яким інші засоби програмного відновлення не впоралися, можна спробувати (виконати пошук можна і без покупки утиліти).


Увага! Важко одразу оцінити рівень складності, коли поставлене завдання відновити втрачені дані. Утиліти та програми можуть пошкодити те, що лишилося від вашої інформації. Можете ризикнути з методами наведеними у статті, але також можете звернутися за професійним відновленням данних в Києві - компанію VOLL.


Програми для відновлення даних на Android


Останнім часом з'явилося безліч програм та програм, що обіцяють відновити дані, включаючи фото, контакти та повідомлення з телефонів та планшетів Android. На жаль, не всі з них ефективні, особливо у світлі того, що більшість таких пристроїв зараз підключаються до комп'ютера за протоколом MTP, а не USB Mass Storage (в останньому випадку можна було б використовувати ті програми, що перераховані вище).


Тим не менш, є і ті утиліти, які все-таки можуть впоратися із завданням при вдалому збігу обставин (відсутність шифрування та скидання Android після цього, можливість встановлення root доступу на пристрій тощо), наприклад, Wondershare Dr. Fone for Android. У випадку, якщо програмне відновлення даних можливе для вашого сценарію, один із запропонованих продуктів обов'язково має впоратися з цим. Інакше можна припустити, що ситуація надто складна лише для програмних засобів.


Сподіваємось, що наведена інформація допомогла вам. Але якщо виникла потреба звернутися за комп'ютерною домогою до професіонала, то не зволікайте і довіртеся компаніі VOLL.

110
0
28.09.2022
Коментарі
Залишити коментар