text_header2
0 товаров
0грн

Як відключити безпечний режим у Windows 10

Як відключити безпечний режим у Windows 10
568
0
12.01.2022

Деякі користувачі стикаються з тим, що Windows 10 завжди запускається у безпечному режимі і тут природним буде бажання вимкнути завантаження у безпечному режимі під час входу до системи.


Розглянемо в статті два основні способи вимкнення безпечного режиму завантаження Windows 10, якщо комп'ютер або ноутбук постійно входить до нього.


Вимкнення безпечного режиму Windows 10 за допомогою msconfig


Найчастіше проблема з постійним завантаженням Windows 10 у безпечному режимі виникає після того, як користувач увімкнув його за допомогою зміни параметрів завантаження в утиліті «Конфігурація системи» (msconfig, як описано 5 способів запустити безпечний режим Windows 10). В цьому випадку і відключити його можна тим самим способом:


 1. Натисніть клавіші Win+R на клавіатурі (Win - клавіша з емблемою Windows), введіть msconfig у вікно "Виконати" та натисніть Enter.
 1. У вікні, перейдіть на вкладку «Завантаження».
 2. Зніміть позначку «Безпечний режим».  1. Натисніть кнопку «Ок» і перезавантажте комп'ютер. Виконайте це через Пуск — Кнопка живлення — Перезавантаження (але не через Завершення роботи та повторне увімкнення, це може відігравати роль).


  Після цих простих дій Windows 10 має перезавантажитись у звичайному режимі, а безпечний режим сам по собі не вмикатиметься.


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


  Однак, іноді виявляється так, що при вході в msconfig позначку «Безпечний режим» знято, проте Windows 10 при кожному завантаженні все одно запускається в безпечному режимі. І тут може допомогти наступний метод.


  Як вимкнути запуск у безпечному режимі за допомогою командного рядка та bcdedit.exe


  Якщо попередній метод не спрацював, спробуйте виконати такі кроки для відключення безпечного режиму:


  1. Запустіть командний рядок від імені адміністратора: у Windows 10 для цього можна використовувати пошук на панелі завдань — почніть вводити командний рядок, натисніть правою кнопкою миші за знайденим результатом і виберіть пункт «Запустити від імені адміністратора». Також можна натиснути клавіші Win+R, ввести cmd та натиснути Enter (за умови, що внизу вікна буде вказано «Це завдання буде створено з правами адміністратора).
  2. У командному рядку введіть наступну команду: bcdedit /deletevalue {default} safeboot  та натисніть Enter.
  1. Якщо з якоїсь причини зазначена команда не спрацює, спробуйте наступний варіант цієї команди: bcdedit /deletevalue {current} safeboot
  2. Перезавантажте комп'ютер, використовуйте пункт "Перезавантаження" в меню Пуск.


  Після перезавантаження Windows 10 має завантажитися у звичайному робочому режимі.

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

568
0
12.01.2022
Коментарі
Залишити коментар