text_header2
0 товаров
0грн

Як увімкнути нічне світло Windows 11

Як увімкнути нічне світло Windows 11
163
0
12.09.2022

Функція «Нічне світло» у Windows 11 та попередньої версії ОС змінює колірну гаму зображення на моніторі таким чином, щоб знизити напругу очей і, потенційно, покращити якість сну. Суть — у зменшенні кількості синього кольору, що випромінюється дисплеєм, кольори стають теплішими.


Якщо налаштування або оновлення вашого комп`ютера вас трохи лякають, то доречно буде звернутися до професійного системного адміністратора компанії Voll/


Увімкнення функції нічного світла в Параметрах екрана та його налаштування


Перший спосіб увімкнути та налаштувати нічне світло Windows 11 – використовувати параметри екрана, для цього:  1. Натисніть правою кнопкою миші у порожньому місці робочого стола та виберіть пункт «Параметри екрана» у контекстному меню.
  2. Тут, у розділі "Яскравість і колір" ви побачите пункт "Нічне світло", який можна просто увімкнути.
  3. Якщо не використовувати перемикач, а просто натиснути на «Нічне світло», ви потрапите в налаштування функції. Тут, крім іншого, ви можете налаштувати "інтенсивність" нічного світла і включити планування роботи функції, наприклад - включати її від заходу сонця до світанку (визначатиметься автоматично), або налаштувати автоматичне ввімкнення нічного світла у встановлені вами періоди часу.


Як бачите, все просто. Але, якщо увімкнення та відключення нічного світла вам потрібно регулярно, можливо слід використовувати другий метод.


Як увімкнути нічне світло в Центрі керування Windows 11


У Windows 11 передбачена панель зі значками швидких дій, яку можна відкрити за допомогою клавіш Win+A, або натиснувши по області в правій частині панелі завдань з індикатором мережного підключення, гучності і батареї.


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


Там ви з великою ймовірністю побачите кнопку для швидкого ввімкнення нічного світла. Якщо ж кнопка відсутня, натисніть кнопку редагування дій (кнопка із зображенням олівця). Потім натисніть «Додати» та додайте потрібну кнопку до центру дій. Надалі ви зможете використовувати її для швидкого увімкнення та вимкнення функції.


На завершення ще один момент: багато моніторів мають вбудовані профілі зображення, аналогічні функції «Нічне світло» у Windows, які можна вибрати або в меню монітора, або за допомогою фірмових утиліт від виробника. У цьому випадку зміна кольору зображення буде виконуватися не на рівні системи, а самим монітором.

163
0
12.09.2022
Коментарі
Залишити коментар