text_header2
0 товаров
0грн

Друкуються цифри замість літер - як виправити

Друкуються цифри замість літер - як виправити
2720
0
06.05.2021

Якщо на клавіатурі ноутбука (як правило, це відбувається саме на них) замість букв друкуються цифри, нічого страшного - нижче докладний опис, як виправити цю ситуацію.


Причина, швидше за все в тому, що Ви або хтось інший випадково включив швидкий набір цифр з текстовою клавіатури, який так само легко і відключити. Проблема виникає на клавіатурах без виділеного цифрового блоку клавіш (який знаходиться в правій частині на «великих» клавіатурах), але з можливістю зробити так, щоб частина клавіш з буквами можна було використовувати для швидкого набору цифр, така функція є на багатьох сучасних ноутбуках і в цьому випадку клавіші U, I, O, J, K, L мають підписи з цифрами, крім  букв кирилиці.


Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури


Що робити, якщо ноутбук друкує цифри, а не буквиОтже, якщо ви зіткнулися з вказаною проблемою, уважно подивіться на клавіатуру свого ноутбука і зверніть увагу на подібності з фотографією, представленої вище. Чи є у Вас подібні цифри на клавішах J, K, L? А клавіша Num Lock (num lk, Nm Lock, NmLk), що розташовується у верхньому ряду (і зазвичай поєднана з іншою клавішею)? На деяких ноутбуках ця ж клавіша може мати вигляд замку з цифрою або буквою, що показано в відео інструкції нижче, в якій Ви також побачите деякі інші варіанти потрібної клавіші.Якщо є, це означає, що Ви випадково включили режим Num Lock, і частина клавіш у правій області клавіатури стали друкувати цифри (подібне може бути і зручно в деяких випадках). Для того, щоб включити або відключити Num Lock на ноутбуці, звичайно потрібно натиснути клавіші Fn + Num Lock, Fn + F11 або просто NumLock (без поєднання з Fn) - то на деяких ноутбуках (може залежати не тільки від марки і моделі, але і від налаштувань) включення і відключення функції Num Lock відбувається при натисканні в поєднанні з Fn, на деяких - без такого поєднання, а простим натисканням Num Lock, перевірте обидва варіанти. Сам текст напису Num Lock на клавіші може бути скороченим, але завжди легко вгадується.ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


Може бути, що на Вашій моделі ноутбука це робиться якось інакше, але коли знаєш, що саме потрібно зробити, зазвичай знайти, як саме це робиться вже простіше. Після відключення, клавіатура буде працювати як раніше і там, де повинні бути літери, будуть друкуватися саме вони.


Якщо Ви не можете знайти потрібну клавішу, спробуйте запустити стандартну екранну клавіатуру Windows 10, 8.1 або Windows 7 (знаходиться в розділі меню Пуск Спеціальні можливості або Стандартні програми, а якщо там відсутня, використовуйте пошук в панелі завдань або в меню Пуск) і натиснути клавішу Num Lock на ній.

2720
0
06.05.2021
Коментарі
Залишити коментар