text_header2
0 товаров
0грн

Де зберігаються шпалери на робочий стіл і екрану блокування Windows 10

Де зберігаються шпалери на робочий стіл і екрану блокування Windows 10
1720
0
05.12.2019

Якщо вам знадобилося зображення вподобаних шпалер робочого столу з тих, що доступні в Windows 10 за замовчуванням, а також екрану блокування, то ми покажемо де їх знайти на вашому компьютері, де зберігаються фонові зображення за замовчуванням, шпалери екрану блокування і поточні шпалери в Windows 10.


Всі файли фотографій і зображень, що використовуються в якості шпалер Windows 10, завжди можна дістати з відповідних папок на системному диску вашого комп'ютера або ноутбука. Таких папок кілька і саме про те, де їх знайти і піде мова в цій короткій інструкції.


Папка зі шпалерами робочого столу за замовчуванням і з поточними шпалерами робочого столу


У Windows 10 існує відразу кілька різних папок, в яких знаходяться фотографії і зображення, які встановлюються на робочий стіл як шпалери.


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


Далі - розташування цих папок (шляху, що починаються з вказівки папок на зразок% LocalAppData% досить просто скопіювати і вставити в адресний рядок провідника, щоб потрапити в потрібне розташування):


 • C:WindowsWeb — містить 3 папки з шпалерами. У папках 4k і Wallpapers знаходяться шпалери на робочий стіл.


  папки зі шпалерами


  • %AppData%MicrosoftWindowsThemes — в цій папці знаходиться файл з ім'ям TranscodedWallpaper. Файл без розширення, але, якщо його скопіювати куди-небудь і встановити розширення .jpg, ви побачите, що це фото, що є поточними шпалерами робочого столу.


   TranscodedWallpaper є поточними шпалерами робочого столу


   • %AppData%MicrosoftWindowsThemesCachedFiles — тут можуть розташовуватися (можуть і не бути) кешовані файли шпалер робочого столу.
   • %LocalAppData%MicrosoftWindowsThemesRoamedThemeFilesDesktopBackground — поточні шпалери теми оформлення, синхронізованою з обліковим записом Майкрософт.
   Зламався комп'ютер?

   Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

   Де зберігаються фонові фотографії екрану блокування


   Якщо вас цікавлять шпалери (фонові зображення) екрана блокування Windows 10, ви також легко їх можете знайти. Стандартні шпалери, присутні відразу після установки, розташовані в папці C:WindowsWebScreen.


   Однак, мало кого цікавлять шпалери за замовчуванням, частіше бувають цікаві ті, що ОС завантажує з Інтернету. Їх ви можете виявити в папці %LocalAppData%PackagesMicrosoft.Windows.ContentDeliveryManager_cw5n1h2txyewyLocalStateAssets


   шпалери за замовчуванням


   Просто скопіюйте та введіть вказаний шлях в адресний рядок провідника, відкриється папка, що містить безліч файлів без розширення. Ви можете скопіювати їх куди-небудь і встановити для цих файлів розширення .jpg, або просто відкрити за допомогою будь-якого графічного редактора або програми для перегляду фото.


   У зазначеній папці зазвичай зберігається безліч файлів шпалер, але, одночасно, там є і інші, непотрібні зображення, які не є фонами екрану блокування. Якщо ви хочете додати розширення .jpg відразу для всіх з них і скопіювати в папку «Зображення LockScreen», можна створити і використовувати наступний bat файл (див. Як створити bat-файл):

   cd /D %userprofile%AppDataLocalPackagesMicrosoft.Windows.ContentDeliveryManager_cw5n1h2txyewyLocalStateAssets

   mkdir "%userprofile%PicturesLockScreen" 1>nul 2>&1

   copy * "%userprofile%PicturesLockScreen*.jpg"

   1720
   0
   05.12.2019
   Коментарі
   Залишити коментар