text_header2
0 товаров
0грн

Ремонт комп'ютерної техніки

Ремонт ноутбуків Acer
Ремонт комп'ютерів в Києві

Оргтехніка настільки щільно увійшла в життя сучасної людини, що в сервіс по ремонту комп'ютерів ми звертаємося також часто, як ходимо в перукарню.

Детальніше
Ремонт ноутбуків ASUS
Ремонт ноутбуків в Києві

Надана багатьма сервісними центрами послуга ремонт і обслуговування ноутбуків максимально затребувана, так як це портативний пристрій значно більш популярно у користувачів, ніж ПК, завдяки своїй компактності, зручності експлуатації.

Детальніше
Ремонт ноутбуків Dell
Ремонт моніторів в Києві

Такий тип робіт як ремонт монітора має певну специфіку і вимагає від майстра відповідних знань про особливості конструкції різних модифікацій.

Детальніше

Допомога в ремонті та обслуговуванні комп'ютерної техніки в Києві пропонує компанія VOLL.

У нас ви можете замовити послуги:
 • Діагностика і виявлення несправностей
 • Пропозиція по оптимальному варіанту ремонту
 • Узгодження цін
 • Ремонт техніки
 • Тестування перед передачею клієнтові.

Щоб вибрати потрібну вам послугу, просто заповніть заявку на сайті або зв'яжіться з нашим менеджером за контактними телефонами.

Ми пропонуємо ремонт комп'ютерів недорого, за цінами, доступними кожному. Остаточна вартість ремонту залежить від характеру поломки та складності робіт. Більш точні ціни на обслуговування комп'ютерної техніки представлені на нашому сайті.

Основні переваги нашої компанії - кваліфіковані співробітники, з великим стажем роботи в сфері ІТ, використання тільки якісних, сертифікованих компонентів для ремонту, надійна мережа партнерів.

Що може знадобитися?
Виїзд комп'ютерного
майстра по Києву
Безкоштовно
Первісна діагностика на місці (до 1 години) або
в нашому сервісному центрі
*У разі відмови від подальшого ремонту, виїзд і діагностика оплачується в розмірі 400 грн
Безкоштовно
Ремонт комп'ютерної техніки
У вартість послуги входить діагностика, ремонт техніки, тестування
в залежності
від складності ремонту
Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Спектр послуг компанії VOLL дуже різноманітний - ми пропонуємо:
 • Сервісне та абонентське обслуговування комп'ютерів (допомога на постійній основі)
 • "Швидку" комп'ютерну допомогу
 • Ремонт техніки, що належить приватним особам і компаніям.
Виконання роботи якісно та оперативно!

Ми пишаємося тим, що беремося за роботи будь-якої складності. Чи потрібно вам відремонтувати домашній комп'ютер або ноутбук або провести комплексне обслуговування складної комп'ютерної системи, ми завжди вам допоможемо.

Спектр послуг компанії VOLL дуже різноманітний - ми пропонуємо сервісне та абонентське обслуговування комп'ютерів (допомога на постійній основі), «швидку» комп'ютерну допомогу, ремонт техніки, що належить приватним особам та компаніям.

Складні машини вимагають регулярних оглядів, оновлення програмного забезпечення, встановлення та налаштування антивірусних програм. Найчастіше, обслуговуванням свого домашнього комп'ютера ми займаємося самостійно, вдаючись до допомоги фахівців тільки в разі серйозної поломки. Але великі комп'ютерні системи компаній вимагають іншого, комплексного, підходу. Якщо ви не хочете витрачати великі гроші на покупку нових системних блоків або ноутбуків, відновлення конфіденційних даних, краще замовити сервісне обслуговування і ремонт комп'ютерної техніки в компанії VOLL. Ми підписуємо офіційний договір на обслуговування комп'ютерної техніки, в якому вказуються всі зобов'язання і гарантії компанії перед замовником.

Ви можете замовити будь-які послуги ІТ спектра - технічне обслуговування комп'ютерів та оргтехніки, встановлення та оновлення ПЗ, віддалене адміністрування, модернізація комп'ютерної системи. Обслуговування комп'ютерної техніки в Києві дозволяє вам позбавитися від клопоту та турбот про ремонт та усунення неполадок. Постійна готовність всіх комп'ютерів, оргтехніки підвищує продуктивність роботи колективу.

ЕТАПИ РОБОТИ
 1. Заявка
  через сайт
 2. Визначення
  потреб
 3. Виконання
  ремонтних робіт
 4. Навчання
  співробітників
 5. Задоволений
  клієнт
НАШІ ПЕРЕВАГИ
Тільки
ліцензійне ПЗ
Нас
рекомендують
друзям
Діагностика та
ремонт на ваших
очах
Спілкуємося на
зрозумілій для
користувача мові
Лояльні ціни
відгуки
Віталій Генеральний директор

Рішення звернутися до аутсорсингової компанії виникло в період кризи 2008 року, тоді щоб якось зберегти бізнес доводилося економити по максимуму, на жаль. VOLL запропонували найбільш підходящу ціну на той момент, були сумніви в якості робіт, але насправді за перший місяць було зроблено для моєї компанії дуже багато корисних речей, проблем з технікою в офісі стало на порядок менше, а ті що виникали вирішувалися швидко і кваліфіковано . У підсумку ми і заощадили бюджети і підвищили рівень роботи ІТ відділу, що насправді рідкість. Пізніше разом з хлопцями впровадили на виробництві систему відеоспостереження, а недавно замовив редизайн сайту в VOLL WebStudio!

Олександр СЕО

Працюємо з VOLL вже більше 7-ми років, за цей час успішно вирішувалися завдання щодо оновлення техніки, встановлення операційних систем, налаштування різного офісного обладнання. Компанію можу рекомендувати як надійного партнера! Якщо Вам потрібно щоб у Вас не було проблем з комп`ютерами, принтерами та іншим обладнанням супровід - це найкраще рішення!

Євген Директор

Звернулися з завданням допомогти в переїзді на новий офіс, демонтувати обладнання, встановити на новому місці, підключити комп`ютери всіх співробітників, налаштувати принтери / сканери і все інше. Хлопці роботу виконали на відмінно, все зроблено швидко і якісно, ​​простій роботи офісу вийшов всього 1 день (припускав, що включатись будемо 2-3 дня, у нас 18 робочих місць ...). Після переїзду підписав договір на 1 місяць супроводу - щоб так сказати все «доналаштувати» і перевірити. Співпрацюємо вже 3-й рік на щомісячному супроводі, проблем в роботі техніки немає, всі питання колективу по ІТ вирішуються швидко, мені як директору це важливо!

Денис Сазонов

Щоб не наймати на постійну роботу сисадміна, компанія вирішила звернутися до фірми, яка спеціалізується на обслуговуванні комп`ютерів в офісі. Вони приїхали до нас і зробили все по вищому розряду. Необхідно було привести системи комп`ютерів в порядок і розібратися з проводами. Хлопці зробили все швидко.

Іраїда Лівановіч

Користуємося послугами компанії VOLL для обслуговування офісних комп`ютерів і корпоративної мережі. Хлопці завжди на зв`язку, швидко приїжджають. Контролюють роботу серверів, збоїв практично немає.

Залишилися питання?
Задайте їх нашому фахівцеві!

Ремонт техніки виконується на місці, в вашому офісі, в тому випадку, якщо поломка незначна. Якщо необхідно провести додаткові роботи (тестування, відновлення даних після збоїв), наші майстри працюють в нашому офісі.

Після укладення договору на сервісне обслуговування комп'ютерної техніки, за вашою організацією закріплюється спеціаліст. В його обов'язки входить регулярний огляд, профілактичні роботи, усунення будь-яких збоїв і неполадок.

Ремонт комп'ютерної техніки на дому виконується максимально оперативно & ndash; майстер проводить діагностику, визначає причину поломки. Якщо випадок не вимагає проведення додаткових робіт, поломка усувається протягом півгодини. Компанія VOLL забезпечує оперативне усунення, відновлення комп'ютерів і ноутбуків, з гарантією на виконані роботи.

Вибираючи послуги компанії VOLL, ви отримуєте:
 • Оперативне виконання замовлення
 • Гарантія на встановлене обладнання та роботу
 • Використання тільки якісних комплектуючих
ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше