Ремонт комп'ютерної техніки

Ремонт комп'ютерної техніки

Допомога в ремонті та обслуговуванні комп'ютерної техніки в Києві пропонує компанія VOLL. У нас ви можете замовити послуги:

  • Ремонт та Налаштування комп'ютерів, ноутбуків;
  • Видалення вірусів, встановлення антивірусних програм;
  • Встановлення операційних систем, додаткового програмного забезпечення;
  • Абонентське обслуговування комп'ютерної техніки.

Щоб вибрати потрібну вам послугу, просто заповніть заявку на сайті або зв'яжіться з нашим менеджером за контактними телефонами.

Ми пропонуємо ремонт комп'ютерів недорого, за цінами, доступними кожному. Остаточна вартість ремонту залежить від характеру поломки та складності робіт. Більш точні ціни на обслуговування комп'ютерної техніки представлені на нашому сайті.

Основні переваги нашої компанії - кваліфіковані співробітники, з великим стажем роботи в сфері ІТ, використання тільки якісних, сертифікованих компонентів для ремонту, надійна мережа партнерів.

Виконання роботи якісно та оперативно!

Ми пишаємося тим, що беремося за роботи будь-якої складності. Чи потрібно вам відремонтувати домашній комп'ютер або ноутбук або провести комплексне обслуговування складної комп'ютерної системи, ми завжди вам допоможемо.

Спектр послуг компанії VOLL дуже різноманітний - ми пропонуємо сервісне та абонентське обслуговування комп'ютерів (допомога на постійній основі), «швидку» комп'ютерну допомогу, ремонт техніки, що належить приватним особам та компаніям.

Складні машини вимагають регулярних оглядів, оновлення програмного забезпечення, встановлення та налаштування антивірусних програм. Найчастіше, обслуговуванням свого домашнього комп'ютера ми займаємося самостійно, вдаючись до допомоги фахівців тільки в разі серйозної поломки. Але великі комп'ютерні системи компаній вимагають іншого, комплексного, підходу. Якщо ви не хочете витрачати великі гроші на покупку нових системних блоків або ноутбуків, відновлення конфіденційних даних, краще замовити сервісне обслуговування і ремонт комп'ютерної техніки в компанії VOLL. Ми підписуємо офіційний договір на обслуговування комп'ютерної техніки, в якому вказуються всі зобов'язання і гарантії компанії перед замовником.

Ви можете замовити будь-які послуги ІТ спектра - технічне обслуговування комп'ютерів та оргтехніки, встановлення та оновлення ПЗ, віддалене адміністрування, модернізація комп'ютерної системи.

Обслуговування комп'ютерної техніки в Києві дозволяє вам позбавитися від клопоту та турбот про ремонт та усунення неполадок. Постійна готовність всіх комп'ютерів, оргтехніки підвищує продуктивність роботи колективу.

Ремонт техніки виконується на місці, в вашому офісі, в тому випадку, якщо поломка незначна. Якщо необхідно провести додаткові роботи (тестування, відновлення даних після збоїв), наші майстри працюють в нашому офісі.

Після укладення договору на сервісне обслуговування комп'ютерної техніки, за вашою організацією закріплюється спеціаліст. В його обов'язки входить регулярний огляд, профілактичні роботи, усунення будь-яких збоїв та неполадок.

Ремонт комп'ютерної техніки на дому виконується максимально оперативно - майстер проводить діагностику, визначає причину поломки. Якщо випадок не вимагає проведення додаткових робіт, поломка усувається протягом півгодини.

Компанія VOLL забезпечує оперативне усунення, відновлення комп'ютерів та ноутбуків, з гарантією на виконані роботи.