Ремонт комп'ютерної техніки

Ремонт комп'ютерної техніки

Допомога в ремонті та обслуговуванні комп'ютерної техніки в Києві пропонує компанія VOLL. У нас ви можете замовити послуги:

img1

У нас ви можете замовити послуги:

 • Діагностика і виявлення несправностей;
 • Пропозиція по оптимальному варіанту ремонту;
 • Узгодження цін;
 • Ремонт техніки;
 • Тестування перед передачею клієнтові.

Щоб вибрати потрібну вам послугу, просто заповніть заявку на сайті або зв'яжіться з нашим менеджером за контактними телефонами.

Ми пропонуємо ремонт комп'ютерів недорого, за цінами, доступними кожному. Остаточна вартість ремонту залежить від характеру поломки та складності робіт. Більш точні ціни на обслуговування комп'ютерної техніки представлені на нашому сайті.

Основні переваги нашої компанії - кваліфіковані співробітники, з великим стажем роботи в сфері ІТ, використання тільки якісних, сертифікованих компонентів для ремонту, надійна мережа партнерів.

Що може знадобитися? Вартість
Виїзд комп'ютерного майстра по Києву Безкоштовно
Первісна діагностика на місці (до 1 години) або в нашому сервісному центрі
*У разі відмови від подальшого ремонту, виїзд і діагностика оплачується в розмірі 400 грн
Безкоштовно
Ремонт комп'ютерної техніки
У вартість послуги входить діагностика, ремонт техніки, тестування
в залежності
від складності ремонту

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Спектр послуг компанії VOLL дуже різноманітний - ми пропонуємо:

 • Сервісне та абонентське обслуговування комп'ютерів (допомога на постійній основі);
 • "Швидку" комп'ютерну допомогу;
 • Ремонт техніки, що належить приватним особам і компаніям.

Виконання роботи якісно та оперативно!

Ми пишаємося тим, що беремося за роботи будь-якої складності. Чи потрібно вам відремонтувати домашній комп'ютер або ноутбук або провести комплексне обслуговування складної комп'ютерної системи, ми завжди вам допоможемо.

Спектр послуг компанії VOLL дуже різноманітний - ми пропонуємо сервісне та абонентське обслуговування комп'ютерів (допомога на постійній основі), «швидку» комп'ютерну допомогу, ремонт техніки, що належить приватним особам та компаніям.

Складні машини вимагають регулярних оглядів, оновлення програмного забезпечення, встановлення та налаштування антивірусних програм. Найчастіше, обслуговуванням свого домашнього комп'ютера ми займаємося самостійно, вдаючись до допомоги фахівців тільки в разі серйозної поломки. Але великі комп'ютерні системи компаній вимагають іншого, комплексного, підходу. Якщо ви не хочете витрачати великі гроші на покупку нових системних блоків або ноутбуків, відновлення конфіденційних даних, краще замовити сервісне обслуговування і ремонт комп'ютерної техніки в компанії VOLL. Ми підписуємо офіційний договір на обслуговування комп'ютерної техніки, в якому вказуються всі зобов'язання і гарантії компанії перед замовником.

Ви можете замовити будь-які послуги ІТ спектра - технічне обслуговування комп'ютерів та оргтехніки, встановлення та оновлення ПЗ, віддалене адміністрування, модернізація комп'ютерної системи.

Обслуговування комп'ютерної техніки в Києві дозволяє вам позбавитися від клопоту та турбот про ремонт та усунення неполадок. Постійна готовність всіх комп'ютерів, оргтехніки підвищує продуктивність роботи колективу.

ЕТАПИ РОБОТИ
Заявка через сайт
Визначення потреб
Виконання
ремонтних робіт
Навчання співробітників
Задоволений клієнт
НАШІ ПЕРЕВАГИ
Тільки ліцензійне
ПЗ
Нас рекомендують
друзям
Ремонт будь-якої
складності
Діагностика та ремонт
на ваших очах
Спілкуємося на зрозумілій
для користувача мові
Лояльні ціни
ВІДГУКИ
Олег, засновник

Моя основна вимога до системного адміністратора - щоб співробітники не ставили мені питань по працездатності або непрацездатності техніки. Працюючи з штатними системними адміністраторами моя увага постійна була на питаннях пов'язаними з комп'ютерами. Коли ми перейшли... Подробнее

Евген, директор

Звернулися з завданням допомогти в переїзді на новий офіс, демонтувати обладнання, встановити на новому місці, підключити комп'ютери всіх співробітників, налаштувати принтери / сканери і все інше. Хлопці роботу виконали на відмінно, все зроблено швидко і якісно,... Подробнее

Віталій, ген. директор

Рішення звернутися до аутсорсингової компанії виникло в період кризи 2008 року, тоді щоб якось зберегти бізнес доводилося економити по максимуму, на жаль. VOLL запропонували найбільш підходящу ціну на той момент, були сумніви в якості робіт, але насправді за перший місяць... Подробнее

Олександр, CEO

Працюємо з VOLL вже більше 7-ми років, за цей час успішно вирішувалися завдання щодо оновлення техніки, встановлення операційних систем, налаштування різного офісного обладнання. Компанію можу рекомендувати як надійного партнера! Якщо Вам потрібно щоб у Вас не було проблем... Подробнее

Ремонт техніки виконується на місці, в вашому офісі, в тому випадку, якщо поломка незначна. Якщо необхідно провести додаткові роботи (тестування, відновлення даних після збоїв), наші майстри працюють в нашому офісі.

Після укладення договору на сервісне обслуговування комп'ютерної техніки, за вашою організацією закріплюється спеціаліст. В його обов'язки входить регулярний огляд, профілактичні роботи, усунення будь-яких збоїв і неполадок.

img2

Ремонт комп'ютерної техніки на дому виконується максимально оперативно & ndash; майстер проводить діагностику, визначає причину поломки. Якщо випадок не вимагає проведення додаткових робіт, поломка усувається протягом півгодини.

Компанія VOLL забезпечує оперативне усунення, відновлення комп'ютерів і ноутбуків, з гарантією на виконані роботи.

Вибираючи послуги компанії VOLL, ви отримуєте:

 • Оперативне виконання замовлення;
 • Гарантія на встановлене обладнання та роботу;
 • Використання тільки якісних комплектуючих;

ІТ-аудит для Вашої компанії

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Вас також може зацікавити