Налаштування мережі та інтернету

Налаштування мережі та інтернету

В нашій команді працюють кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи в даній сфері. Виконання точного налаштування інтернету, модему або роутера будь-якого типу для них - улюблена справа, до якого кожен підходить з душею.

У більшості районів Києва затребуваною залишається налаштування дротового інтернету, яку ви завжди можете замовити в нашій компанії. При необхідності, фахівці виконають налаштування DSL чи xDSL модемів, для підключення через телефонну лінію. А також можлива налаштування та підключення оптичних каналів зв'язку, або підключення Ethernet.

Також у нас ви можете замовити подальше обслуговування комп'ютерної мережі, що включає регулярний сервіс, перевірки точності налаштувань, профілактичні заходи. В цій послузі більше потребують підприємства середнього та великого бізнесу, де часом важко знайти співробітника на цю вакансію. Наша компанія пропонує комплексне обслуговування за вигідну ціну.

Серед більшості користувачів настільних ПК найбільш затребуваною залишається операційна система Windows. Наші фахівці налаштовують Мережу на комп'ютерах з будь-якою версією цієї ОС: Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10. Також готові зробити налаштування мережі та інтернету на комп'ютерах під управлінням MAC OSX або Linux./span>

Безпека сучасних комп'ютерних систем

Дуже часто налаштування інтернету в Києві вимагає роботи з роутерами, що роздають інтернет за допомогою технології Wi-Fi. Сьогодні це найбільш затребуваний різновид інтернет обладнання, оскільки до одного роутеру одночасно може підключатися кілька пристроїв, комп'ютерів або мобільних гаджетів. Але, для безперебійної роботи роутера потрібно встановити рівень захисту Wi-Fi (встановити пароль на Вашу мережу), важливо, щоб налаштування локальної мережі було виконано коректно.

Вибираючи послуги компанії VOLL, Ви отримуєте:

  • Найбільш оперативне проведення робіт з високим рівнем якості;
  • Гарантія виконаної роботи;
  • Можливість замовити комплексне сервісне обслуговування;
  • Використання тільки висококласного обладнання;
  • Завжди привітні майстри.

Налаштування локальної мережі виконується досвідченими майстрами, тому ви можете бути впевнені, що сигнал Wi-Fi буде впевнено ловити в будь-якому куточку квартири або будинку. Налаштування виконується на вашому роутере, при бажанні клієнта, можлива встановлення високоякісного, сучасного обладнання. Вартість налаштування мережі залишається лояльною та доступною для всіх наших клієнтів.

Максимум комфорту в мережах будь-якої конфігурації

Нерідко виникає необхідність в підключенні двох комп'ютерів по локальній мережі між собою та до Інтернету. В такому випадку в нашій компанії ви можете замовити послугу налаштування локальної мережі через комутатор. Таке з'єднання забезпечує постійний та стабільний інтернет зв'язок, дозволяє обмінюватися файлами між комп'ютерами, користуватися принтерами та іншою оргтехнікою, підключеної до мережі.

Дуже часто виникає необхідність в налаштуванні мобільного інтернету. Наші експерти проведуть налаштування швидко та якісно, підключать комп'ютери, смартфон або планшет до мобільного інтернету. За допомогою такого підключення ви зможете виходити в Мережу, незалежно від місця вашого розташування.

Налаштування мережі в Києві від компанії VOLL гарантує ідеальну якість з'єднання, стабільну та безперебійну роботу обладнання. Будь-які питання ви можете задати за контактними телефонами або в режимі онлайн.