IP-телефонія для офісу

IP-телефонія для офісу

Найбільш затребуваною IP-телефонії в офісі залишається в сфері торгівлі, для фірм сфери послуг, компаній, що розробляють сайти та стратегії інтернет маркетингу.

Якщо вам необхідно провести налаштування IP-телефонії в офісі Києва, вам допоможуть фахівці компанії VOLL. У команді працюють професіонали, з багаторічним досвідом роботи в даній сфері.

Основні переваги співпраці з VOLL:

  • Оперативне виконання замовлення;
  • Гарантія на встановлене обладнання та роботу;
  • Використання тільки якісних комплектуючих;
  • Встановлення та налаштування IP-телефонії в офісах та подальше абонентське обслуговування.

Замовити встановлення та налаштування IP-телефонії ви можете на нашому сайті. Вартість послуг обговорюється в індивідуальному порядку, оскільки залежить від вимог компанії та масштабу мережі. IP-телефонії для малого бізнесу, а також великих компаній, залишається незамінною. Оскільки голосові повідомлення передаються за допомогою мережі Інтернет. Отже, спектр можливостей та послуг істотно розширюється.

Основні відмінності IP телефонії в Україні

Для встановлення обладнання потрібно мінімум монтажних робіт. Для підключення телефонів не потрібно прокладати кабелі, тому, всі роботи в приміщенні зведені до мінімуму. Основні налаштування IP телефонії виконуються протягом декількох годин, для великих компаній термін може збільшитися до одного дня. Універсальність - мережа IP-телефонії легко змінюється. Якщо ваша компанія розвивається бурхливими темпами, потрібно додати нові номери, це легко зробити, за допомогою простого підключення нових телефонів та/або додавання шлюзів.

IP-телефонія в Києві може використовуватися по всьому світу. Якщо ви зміните офіс, щось не втратите всі телефонні номери, оскільки вони не прив'язані до певного місця. Навіть якщо ви зміните місто (всяке може бути), номери, закріплені за вашою компанією, залишаться за вами. Використання віртуальної мережі для філій компанії. Ця особливість дозволяє заощадити на корпоративного зв'язку, забезпечує спілкування віддалених співробітників, працівників, які перебувають у відрядженнях. Керівництву не доведеться виділяти додаткові фінанси на оплату поповнення або нові телефони.

Усередині корпоративної мережі дзвінки можна здійснювати з комп'ютера, і не витрачати фінанси на покупку і підключення IP телефонів. Для розширення ефективності вашої компанії, можливе налаштування додаткових сервісів такі як CRMсістема і облік дзвінків.

Ми можемо організувати високий рівень безпеки мережі та захист від прослуховування, за умови правильних налаштувань.

Скорочення витрат на оплату телефонних рахунків - економія помітна вже після першого місяця користування IP мережею.

Цифровий зв'язок розширює спектр можливостей комунікації - співробітники можуть проводити конференції, наради, швидко перенаправляти дзвінки необхідним абонентам. Всі ці дії суттєво економлять час, а отже, підвищують продуктивність.

Цифрова система спрощує управління даними - можна встановлювати ліміти витрат коштів, обмеження на з'єднання з різними абонентами.

Недолік у IP-телефонії тільки один - складності в налагодженні мережі. Але ці клопоти беруть на себе співробітники компанії VOLL. Оскільки всі дані передаються через інтернет, важливо забезпечити безпеку. Ми гарантуємо не тільки точні налаштування, відповідно до особливостей вашого бізнесу, а й високий рівень захисту.

Наша компанія забезпечує швидке виконання робіт, функціонування цифрового зв'язку, стабільно та без перебоїв.