Антивірусний захист

Антивірусний захист

Вірусні атаки можуть стати причиною різних збоїв - «зависання» системи, краху комп'ютера, погіршення продуктивності роботи, витоку особистої інформації. Найчастіше комп'ютер, заражений вірусними програмами, насилу включається, запустити на ньому навіть одну програму проблематично. Такі «симптоми» знайомі кожному користувачеві комп'ютерів - ПК та ноутбуків.

Кращим способом забезпечити свою безпеку під час серфінгу і роботи в Інтернет вважається встановити антивірус для ПК. Для небагатьох користувачів такі процедури не становлять особливих труднощів. Здається, що ніяких складнощів немає, просто ввести в пошукову систему скачати безкоштовно антивірус на ноутбук, без реєстрації, і встановити потрібну програму. Але тут і починаються всі складнощі. Не всі програми ефективні, крім того, замість антивіруса можна скачати шкідливе ПО. У сучасному розмаїтті програм складно розібратися який хороший антивірус, а від установки якого краще відмовитися. І як же визначити найнадійніший антивірус для ПК?

Допомогти розібратися з усіма цими питаннями допоможуть фахівці компанії VOLL. У команді працюють співробітники з великим стажем роботи в ІТ сфері, які досконало знають кращі антивірусні програми та основні ознаки зараження комп'ютерів вірусами. Наші співробітники постійно працюють «в полі», тому всі роботи виконуються максимально оперативно.

Швидка допомога при «хворобах» комп'ютерних систем

Якщо необхідність встановити антивірус в Києві виникла вже після зараження системи шкідливим ПЗ, наші фахівці проведуть оперативні «рятувальні» роботи. Сучасні віруси часто маскуються під корисні програми, деякі заражають всю систему, так що видалити їх звичайними антивірусами не представляється можливим. В арсеналі компанії VOLL є сучасні програми, що дозволяють швидко сканувати всю систему, виявити шкідливе ПЗ і видалити його. В особливо складних випадках, коли комп'ютер не піддається лікуванню, клієнту буде запропоновано повне перевстановлення системи з подальшим встановленням антивірусного ПО.

Ще одна поширена проблема, пов'язана з антивірусними програмами - встановлення відразу двох антивірусів. Нерідко користувачі допускають таку помилку через незнання того, що дві програми-антивіруса перевантажують систему та повністю виводять її з ладу. Працівники нашої компанії проведуть комплекс реанімаційних заходів, при яких перевстановлення системи не буде потрібно.

Встановлення антивіруса в Києві, що виконується співробітниками компанії, не потребує від вас багато часу, оскільки всі роботи проводяться максимально оперативно. Ми не змушуємо чекати наших клієнтів, оскільки цінуємо час.

Основні переваги співпраці з компанією VOLL:

  • Налаштування антивірусних програм на приватних та корпоративних системах;
  • Швидке виконання робіт;
  • Доступні ціни;
  • Оперативний виїзд майстра та безкоштовна діагностика;
  • Встановлення ліцензійних, найбільш ефективних антивірусних програм.

Також, до переліку послуг нашої компанії входить видалення вірусів будь-якого типу та версії: спливаючі вікна, банери, вимагачі, рекламні віруси, програми, що запускають програмам працювати у фоновому режимі.

Вартість послуг обговорюється індивідуально, залежно від кількості комп'ютерів, складності виконаної роботи. АЛЕ! ціна за чистку комп'ютера та установку антивіруса завжди виявиться набагато менше, в порівнянні з платою за відновлення втрачених даних.