Питання та відповіді
 • Як створити завантажувальну флешку з Mac OS Sierra

  Після виходу фінальної версії MacOS Sierra ви можете в будь-який час безкоштовно скачати файли в App Store і встановити на свій Mac. Однак, в деяких випадках може знадобитися чиста установка з USB накопичувача або, можливо, створення завантажувальної флешки для установки на інший iMac або MacBook (наприклад, в разі, коли запустити ОС на них не виходить).

  Детальніше

 • Відключення завдання Schedule Scan і автоматичних оновлень

  Для того, щоб завдання Schedule Scan перестало працювати, а відповідно перестали автоматично перевірятися і завантажувати поновлення Windows 10, можна встановити заборону на читання і виконання програми UsoClient.exe, без чого завдання працювати не буде.

  Детальніше

 • Припинили відображатися іконки ярликів?

  Нам потрібно буде виконати кілька команд, для цього потрібно запустити командний рядок.

  Детальніше

 • Не відчиняється меню "Пуск" і значки в треї?

  Кнопка меню "Пуск" не реагує на кліки? Значки в треї теж перестали працювати? Елементи налаштувань теж не працюють? Тоді це рішення для вас.

  Детальніше

 • Активація Windows 10

  Питання про активацію Windows 10 - серед найбільш поширених користувачами: як активується система, де брати ключ активації для чистого встановлення Windows 10 на комп'ютер, чому у різних користувачів однакові ключі та на інші подібні коментарі доводиться регулярно відповідати.

  Детальніше

 • У браузері вискакує реклама - як позбутися від неї

  Якщо ви, як і багато користувачів зіткнулися з тим, що у вас вискакує реклама в браузері або відкриваються нові вікна браузера з рекламою, причому на всіх сайтах - в тому числі там, де її не було, то можу сказати, що ви не самотні в цієї проблеми, а я, в свою чергу, спробую допомогти і розповісти, як прибрати рекламу.

  Детальніше

 • Відновлення завантажувача Windows 10

  Якщо після встановлення другої ОС, спроб скористатися вільним місцем на прихованих розділах диска або їх форматування, в разі системних збоїв, при експериментах з EasyBCD і в інших випадках ви зіткнулися з тим, що Windows 10 не завантажується, повідомляючи «An operating system was not found »,« No bootable device found. Insert boot disk and press any key », то, можливо, вам потрібно відновлення завантажувача Windows 10, про що і піде мова нижче.

  Детальніше

 • Як зайти у безпечний режим Windows 10

  Безпечний режим Windows 10 може бути корисний при вирішенні найрізноманітніших проблем з комп'ютером: для видалення вірусів, виправлення помилок драйверів, у тому числі викликають синій екран смерті, скидання пароля Windows 10 або активації облікового запису адмірістратора, запуску відновлення системи з точки відновлення.

  Детальніше

 • Комп'ютер або ноутбук не бачить мишу

  Іноді користувач Windows 10, 8 або Windows 7 може зіткнутися з тим, що його комп'ютер (або ноутбук) не бачить мишу - це може відбуватися після оновлень системи, зміни конфігурації обладнання, а іноді і зовсім без якихось явних попередніх дій.

  Детальніше

 • Комп'ютер не включається

  Фразу, винесену в заголовок, часто доводиться чути і читати. У цій інструкції докладно викладені всі найбільш часто зустрічаються ситуації такого роду, можливі причини проблеми і інформація про те, що робити, якщо комп'ютер не включається.

  Детальніше

 • Монітор не вмикається

  В середньому раз в тиждень, один з моїх клієнтів, звертаючись до мене за ремонтом комп'ютера, повідомляє про наступну проблему: монітор не вмикається, при цьому комп'ютер працює. Як правило ситуація виглядає наступним чином: користувач натискає кнопку живлення на комп'ютері, його кремнієвий друг заводиться, шумить, а на моніторі продовжує горіти або блимати індикатор режиму очікування, рідше - повідомлення про те, що немає сигналу. Розберемося, чи дійсно проблема в тому, що не вмикається монітор.

  Детальніше

 • Що робити, якщо комп'ютер не вмикається або не завантажується

  На цьому сайті вже була далеко не одна стаття, що описує порядок дій в ті випадках, коли комп'ютер не вмикається по тій або іншій причині. Тут я постараюся систематизувати все написане і описати, в яких випадках який варіант з найбільшою ймовірністю вам допоможе.

  Детальніше