Питання та відповіді

Питання та відповіді

 • Чи можна ставити оперативну пам'ять з різною частотою, обсягом, таймингами, напругою і виробником

  Коли мова заходить про збільшення обсягу оперативної пам'яті на комп'ютері або ноутбуці, один з найбільш частих питань - а чи можна ставити різну пам'ять. Що, якщо є різні планки RAM, де відрізняються виробник, частота, таймінги, обсяг або напруга? Про все це і піде мова в інструкції.

  Детальніше

 • Пропав значок батареї на ноутбуці Windows 10 - як виправити

  Якщо на вашому ноутбуці з Windows 10 пропав значок індикатора заряду батареї в області сповіщень, в більшості випадків виправлення ситуації не займе багато часу за умови, що не вийшов з ладу сам акумулятор.

  Детальніше

 • Як відключити автоматичне обслуговування системи Windows 10

  Автоматичне обслуговування системи за умовчанням запускається Windows 10 щодня, коли ви не використовуєте свій комп'ютер, при цьому виконуються завдання відновлення окремих додатків і елементів ОС, сканування системи, дефрагментація і оптимізація HDD і SSD накопичувачів.

  Детальніше

 • Як змінити частоту оновлення екрану

  Якщо вам потрібно змінити частоту оновлення екрану монітора комп'ютера або ноутбука, зробити це можна кількома способами: за допомогою налаштувань Windows, використовуючи ПО NVIDIA або AMD і за допомогою сторонніх програм.

  Детальніше

 • Темна тема Google Chrome

  Сьогодні багато програм, а також елементи операційних систем підтримують темну тему оформлення. В одному з найпопулярніших браузерів - Google Chrome також існує така можливість, хоча і з деякими застереженнями.

  Детальніше

 • Як змінити букву диска в Windows 10

  Якщо вас не влаштовують букви дисків, призначені автоматично Windows 10 або вони змінилися після переустановлення / оновлення системи, ви можете легко їх змінити. Це відноситься як до жорстких дисків і SSD (а точніше, просторів на них), так і USB накопичувачів.

  Детальніше

 • Як скинути фото з iPhone на комп'ютер Windows і Mac, по кабелю і Wi-Fi

  Якщо вам потрібно скопіювати файли фото і відео з iPhone на комп'ютер, для цього є кілька простих способів: це можна зробити як по кабелю, так і по Wi-Fi, а також через Інтернет.

  Детальніше

 • Як відновити дані з зовнішнього жорсткого диска

  Відновлення даних з зовнішнього жорсткого диска зазвичай мало чим відрізняється від тієї ж процедури для флешки, карти пам'яті або звичайного HDD комп'ютера, однак в деяких випадках можливі нюанси.

  Детальніше

 • Помилка 0xc1900101 Windows 10

  Серед поширених помилок при установці оновлень компонентів Windows 10 - помилка 0xc1900101 з різними кодами і повідомленнями, наприклад: 0x4000d або 0x40017, повідомленнями про SAFE_OS або SECOND_BOOT, а виправлення помилки і успішна установка нової версії ОС часом складне завдання для початківця користувача.

  Детальніше

 • Як передати файли по Bluetooth з телефону на комп'ютер

  Якщо ви захотіли відправити файли (фото, відео та інші) по Bluetooth зі свого Android телефону на ноутбук або комп'ютер, зробити це дуже просто, за умови, що Bluetooth адаптер на комп'ютері правильно встановлено і включений.

  Детальніше

 • Як створити завантажувальну флешку з Mac OS Sierra

  Після виходу фінальної версії MacOS Sierra ви можете в будь-який час безкоштовно скачати файли в App Store і встановити на свій Mac. Однак, в деяких випадках може знадобитися чиста установка з USB накопичувача або, можливо, створення завантажувальної флешки для установки на інший iMac або MacBook (наприклад, в разі, коли запустити ОС на них не виходить).

  Детальніше

 • Відключення завдання Schedule Scan і автоматичних оновлень

  Для того, щоб завдання Schedule Scan перестало працювати, а відповідно перестали автоматично перевірятися і завантажувати поновлення Windows 10, можна встановити заборону на читання і виконання програми UsoClient.exe, без чого завдання працювати не буде.

  Детальніше

 • Припинили відображатися іконки ярликів?

  Нам потрібно буде виконати кілька команд, для цього потрібно запустити командний рядок.

  Детальніше

 • Не відчиняється меню "Пуск" і значки в треї?

  Кнопка меню "Пуск" не реагує на кліки? Значки в треї теж перестали працювати? Елементи налаштувань теж не працюють? Тоді це рішення для вас.

  Детальніше

 • Активація Windows 10

  Питання про активацію Windows 10 - серед найбільш поширених користувачами: як активується система, де брати ключ активації для чистого встановлення Windows 10 на комп'ютер, чому у різних користувачів однакові ключі та на інші подібні коментарі доводиться регулярно відповідати.

  Детальніше

 • У браузері вискакує реклама - як позбутися від неї

  Якщо ви, як і багато користувачів зіткнулися з тим, що у вас вискакує реклама в браузері або відкриваються нові вікна браузера з рекламою, причому на всіх сайтах - в тому числі там, де її не було, то можу сказати, що ви не самотні в цієї проблеми, а я, в свою чергу, спробую допомогти і розповісти, як прибрати рекламу.

  Детальніше

 • Відновлення завантажувача Windows 10

  Якщо після встановлення другої ОС, спроб скористатися вільним місцем на прихованих розділах диска або їх форматування, в разі системних збоїв, при експериментах з EasyBCD і в інших випадках ви зіткнулися з тим, що Windows 10 не завантажується, повідомляючи «An operating system was not found »,« No bootable device found. Insert boot disk and press any key », то, можливо, вам потрібно відновлення завантажувача Windows 10, про що і піде мова нижче.

  Детальніше

 • Як зайти у безпечний режим Windows 10

  Безпечний режим Windows 10 може бути корисний при вирішенні найрізноманітніших проблем з комп'ютером: для видалення вірусів, виправлення помилок драйверів, у тому числі викликають синій екран смерті, скидання пароля Windows 10 або активації облікового запису адмірістратора, запуску відновлення системи з точки відновлення.

  Детальніше

 • Комп'ютер або ноутбук не бачить мишу

  Іноді користувач Windows 10, 8 або Windows 7 може зіткнутися з тим, що його комп'ютер (або ноутбук) не бачить мишу - це може відбуватися після оновлень системи, зміни конфігурації обладнання, а іноді і зовсім без якихось явних попередніх дій.

  Детальніше

 • Комп'ютер не включається

  Фразу, винесену в заголовок, часто доводиться чути і читати. У цій інструкції докладно викладені всі найбільш часто зустрічаються ситуації такого роду, можливі причини проблеми і інформація про те, що робити, якщо комп'ютер не включається.

  Детальніше

 • Монітор не вмикається

  В середньому раз в тиждень, один з моїх клієнтів, звертаючись до мене за ремонтом комп'ютера, повідомляє про наступну проблему: монітор не вмикається, при цьому комп'ютер працює. Як правило ситуація виглядає наступним чином: користувач натискає кнопку живлення на комп'ютері, його кремнієвий друг заводиться, шумить, а на моніторі продовжує горіти або блимати індикатор режиму очікування, рідше - повідомлення про те, що немає сигналу. Розберемося, чи дійсно проблема в тому, що не вмикається монітор.

  Детальніше

 • Що робити, якщо комп'ютер не вмикається або не завантажується

  На цьому сайті вже була далеко не одна стаття, що описує порядок дій в ті випадках, коли комп'ютер не вмикається по тій або іншій причині. Тут я постараюся систематизувати все написане і описати, в яких випадках який варіант з найбільшою ймовірністю вам допоможе.

  Детальніше